| anonim_4396 a întrebat:

Cu osaptamana si un pic inainte de ciclu am facut petting cu prietenul meu.nu am avut conmtactu direct, doar atingeri! Ciclumi-a venit cu 3 zile intarziere si a fost normal! Acum,dupa o luna am senzatia ca am burta mai tare si putin putin mai mare si sfarcurile si-au schimbat culoarea[maro].Nu am avut altfel de simptome cum ar fi greturi, ameteli! Ma simt bine insa privindu-ma in oglinda am observat asta.E posibil sa se intample ce-i mai rau :-s? Adica..intelegeti I don't want to see nu vreau sa o spun direct!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e posibil sa se intample la ce te gandesti tu........nu e cazul

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Totul e doar în "căpşorul" tău, stai LINIŞTITĂ că NU ai cum să rămâi însărcinată fără să te penetreze!

| daassh a răspuns:

NU, nu are ce sa ti se intample, doar esti intr-o faza de dezvoltare.Succes!

| December a răspuns:

Nope..stai linistita. Nu are cum happy