| nikolettta a întrebat:

Stiu ca suna stupid ce o sa zic dar asta e:
Cum imi dau seama daca chiar il iubesc si chiar as vrea sa fiu cu el sau nu?
Adica uneori imi place cum arata, alte dati mi se pare urat si nu stiu ce am vazut la el, uneoari imi place cum se comporta, alteori nu, uneori simt ca daca nu sunt cu el o sa innebunesc alte ori il urasc si vreau sa dispara din viata mea. Deci sunt ff confuza. Ceva sfaturi?
Si inca o data nu radeti si nu va bateti joc de mine.
Funda + vot + mersi

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Lasa aspectul fizic deoparte! Asa. Acum sa vedem,,, are ceva deosebit fata de gloata aia de smecherasi din cartierul tau sau e la fel ca ei? thinking Are propriul caracter? E atent cu tine, se poarta frumos, iti demonstreaza ca ii pasa de tine? Iti face placere sa vorbesti cu el? Stie vorbi, scrie(sau e genul care zice "ma iubeste femeile" si scrie "ieu sant")? Daca da, inseamna ca merita o sansa happy.
Fumeaza, bea, e un "don juan"? Daca da, nu merita:p.
Si acum aspectul fizic happy. Eu consider ca atata timp cat nu se imbraca la fel ca un cersetor, nu e mai scund decat tine(sorry.mie mi se pare foarte important) si nu iti e rusine sa fii vazuta cu el pe strada, e ok happy
Bafta!

5 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Ar trebui sa stai 1-2 zile fara sa vorbesti cu el si daca ii vei simti lipsa si iti va fi dor de el, inseamna ca ai sentimente pentru el.

| FireNinja a răspuns:

Daca il iubesti inseamna ca orice s-ar intampla,il vei pune pe el inaintea ta si ii vei respecta dorintele, etc.Din ce ai spus tu, pare doar sa iti placa de el...nu sa il iubesti

| deutza_3778 a răspuns:

Pai sa stii ca stiu cum este dar asta face parte din dragoste.Nu exista dragoste adevarata fara urcari si coborasuri.Asta e dragoste adevarta.Am auzit pe la niste persoane ca atunci cand te saruti cu el si iti place ridici piciorul in sus.

| Deutza_2419 a răspuns:

Buna, sincer chiar nu stiu cum sa iti explic, de fapt nu e mai nimic de explicat. Eu una am observat ca nu stii ce ai langa tine pana nu pierzi la varsta adolescentei. Incearca sa vezi dincolo de aspectul fizic si sa incerci sa il cunosti, sa vezi daca merita sa incerci sa ti la el... Eu am crezut cu am fost indragostita de majoritatea prietenilor mei, si cand m-am despartit de un baiat cu care am fost 3 ani mi-am dat seama ca nu am plans dupa nici unul si pe el in iubesc... vezi ca nu ajungi in punctul la care el sa te urasca, adica sa iti dai seama prea tarziu

| CrisSuCrissS a răspuns:

Deutza are dreptatewinking