| delfinus a întrebat:

Subiecte de discutat la intalniri? Prima intalnire. E ok daca e una scurta de 2/3 ore?

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

O intalnire de 2-3 ore nu e scurta
incearca sa o faci sa rada, dar vorbeste si despre ceva serios sa vada ce ai in cap
fii tu insuti!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu prea multe pe urma treceti la preludiu si sex

| RAY a răspuns:

Ce cont ai bancar? ce masina ai? daca stai cu parinti sau lucri si ai propi tai banii,tu te vei gandi numa la fundul ei,sani, vagin etc
ce sa vb cu o fata, hai sa facem sex si gata, daca n-am fi asa ipocriti am vedea realitatea, tu vrei sex ea banii tai

| euandreeeeeeeeeea a răspuns:

Aflati lucruri unul despre celalalt. Incercati sa vedeti care sunt lucrurile voastre in comun, de astea. Pentru prima intalnire, da.

| dededede17 a răspuns:

Prima întâlnire nu are o limită de timp. Dacă te simți bine și uiți de tine stai și 5 ore.
Ca și subiecte. Caută comune. Hobby-uri, Școală, viață, trecut...