| nicolll a întrebat:

Sufar dupa 1 baiat de 6 ani, o prietena mi-a zis ca se intalneste cu un baiat si m-a rugat sa merg cu ea, acela a mai venit cu inca un prieten la intalnire, culmea baiatu cu care s-a intalnit era tocmai baiatu dupa care sufar si primul din viata mea si i-am pov de multe ori despre el, si i-am zis cand se apropia "eu plec nu pot sa stau e el " bla bla ...si ea "hai stai nu ma lasa singura" am iesit la un suc bla bla el m-a salutat ca ce fac nu stiu ce, si el javra, a pupat-o pe buze, eu m-am simtit ingrozitor ea putea sa nu accepte pentru faptul ca stia cat sufar si imi e prietena ma insel sau?
apoi la plecare i-a zis el "stai linistita ca nu poate fi nimic intre noi" si ea a zis "nici cu asta nu am noroc" m-am simtit ingrozitor a fost o chestie extrem de penibila credeti ca e ok desi imi e prietena sau nu? sunt derutata ca eu inca mai sufar dupa el si ea stie lucrul asta si tousi a sperat la o relatie cu el

10 răspunsuri:
| nicol20 a răspuns:

In mod cert aceea fiinta nu iti este prietena si mai ales ca stiia de suferinta ta ea te-a chemat doar sa vezi tu ca se intalneste cu acel baiat ca sa fi tu invidioasa aici cade principiul in prietenie poti sa spui ca ea chiar te-a tradat si sa nu o mai consideri prietena ta ca asa ceva nu se face. Iar pe el lasa-l ca nu te merita vei gasi un baiat bun care sa te merite lemea este plina de barbati asa ca nu te mai stresa totul va fi bine.BAFTA

| theodoraafi a răspuns:

Fasdaagdafdfaadfgdfadadgadfdga

| ßέßέ a răspuns:

Prima data am inteles ca baiatul are 6 ani laughing Dupa aia nu prea am inteles cu atatea "bla bla-uri". Deci nu stiu ce sa iti zic happy

| Ruxyana a răspuns:

Ceau:*
stiu cum te'ai simtitwinking
pff ce nesimtit, stie ca tu tii la el si profita de asta, mii se pare un baiat fara pic de caracter, da'l cu respect in *** masii, nu merita nimicwinking:*:*
cat despre asa zisa prietena a ta, spune-i ca cam umbla dupa baietii si ca ti'o dovedit ce ''prietena'' iiwinking
pff ce perversa, daca as fii in locul tau nu as mai vorbii cu ea.pentru ca este nesimtit :*
cat despre el, in 6 ani nu a reusit nici unu sa iti fure inima? el este acum doar o amintire.incearca sa nu mai traiesti in trecut si incerca sa iti deschizi inima la alt baiat:X care sa iti recastige incredere si care sa te respecte pentru ceea ce esti:X:X
puptongue

| SweetPrinces a răspuns:

Scumpo am avut si eu "prietene" si imi pare rau ca am avut incredere in ele, dar incet, incet am rupt orce legatura cu ele, si sincer imi este f bine fara "prietene"si acum nu mai are cine sa isi bage nasu in viata mea, singura prietena in care am incredere si care imi da sfaturile cele mai bune si pe care o iubesc enorm de mult este MAMA happy

| mihaix a răspuns:

Mergi mai departe, si aia nu e prietena, o/un prieten iti intelege suferinta si nu te face sa suferi mai mult, mereu va fi alaturi de tine.Eu tot 6 ani am stat cu una si toti prietenii mei acum, daca le zic ia-o, o iau pe sus, pentru ca stiu cat m-a facut sa sufar.Mergi mai departe, uital, ignora-l, si iesi cu alti tipi...asa va suferi el cel mai multwinking

| ..._7939 a răspuns:

Asa usor vorbesti despre prieteni... un sfat:un prieten nu-ti faci intr-o viata...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi-ti de viata, nu i-a crescut nici primul "par pubian".
Imi pare rau s-o spun dar s-a prostit rau de tot populatia asta sad

| DexTer a răspuns:

Daca la 6 ani suferi...pffffff
Sa tampit lumea...(nu ma refer la tine)
Copii au ajuns sa sufere de la varst fragede "din dragoste'hee hee

"Dupa femei/baieti si sutobuz sa nu fugi niciodata pentru ca o sa vina altul/alta..."

Good luck from >>Just'me

| inna_1376 a răspuns:

Una ca aia nu merita prietenia ta zice asa ca sa iti faca in ciuda, de ce nu te duci tu la el? iti inventezi ceva ca sa vorbesti cu el, dar fara prietena ta.