| OchiiDinUmbra a întrebat:

Sunt baiat.i-am spus unei foarte bune prietene ca o plac si ca vreau sa fim impreuna.ea numi raspundea.ii spuneam in fiecare zi tot mai mult.am ajuns sa-i trimit un sms romantic... ce mai..si ea ma RANIT extrem de tare.nu a vb pe mess cu mine despre mesaj desi m-a intrebat.ce faci?
si ieri a venit bomba am iesit cu toti prietenii afara si ea facea misto de mine si de mesaj si ma santaja ca daca nu ma duc la magazin sa-i iau ceva arata mesaju la toti.si dupa cand o vazut ca m-am suparat se dadea pe langa mine simi spunea ca "m-am suparat tare pe tine...nu credeam ca pot fi asa de prost"si eu acum nu mai vreau sa am dea face cu ea, totusi sper ca ar exista o explicatie pentru care o facut toate alea.si daca exista va rog sa mi-a spuneti.si nu inteleg..eram nedespartiti, ii luam mereu apararea, unii baietii o barfeau si eu ma comportam mereu frumos cu ea.

Răspuns Câştigător
| amy613 a răspuns:

Mai mult de 14 ani nu cred că ai, iar pentru asta există o explicație foarte convenabilă ție. Când ii te-ai destăinuit.s-a rușinat foarte tare, pentru că și ei îi place de tine, și s-a pierdut cu firea, neștiind cum să reacționeze. Fi sigur că te place happy. Fată sunt, așa eram și eu demult tongue. însă, încetează să-i arăți cât de mult ții la ea, pentru că o îndepărtezi.

5 răspunsuri:
| Noone4u a răspuns:

Nu trebuia sa o stresezi, fetele in general cand le streseaza cineva sau afla ca acel cineva le place iar lor nu le place si nu vor sa raneasca persoana respectiva nuprea mai vorbesc cu ea, stiu asta pentru ca asa mai faceam si eu, si cu santajatul, nu stiu ce sa zic poate asa e felul ei.

| silviutzu97 a răspuns:

De obicei prietenele foarte bune nu sunt bune si de iubitelaughing! Gandeste-te daca a facut asta ce rost mai are? Las-o in pace oh go on! Iti recomand si o melodie sa treci peste asta Eminem - No Love featuring Lil Waynewinking

| llucixxl a răspuns:

Iți rupe inima, îi rupi capul, simplu.

| GeorgePiticul a răspuns:

Nu te placea.De obicei asa sunt femelie.Te ranesc.Te santajeaza si apoi isi cer scuze...cel mai bine ar fi sa o eviti.

| Mariukuu a răspuns:

Mai p romaneste "Nu te placea"... fara suparare. poate vroia sa fiti doar prieteni
poate ii placea de alt tip
Sunt multe!
Cel mai bine ar fi sa o eviti! incearca sa te indragostesti de altcineva
BAFTA!
Funda?winking