| prodan90 a întrebat:

Sunt cam tinerel, nu ma judecați prea aspru, am iubit pentru prima oara în viata enorm o fata mai mare ca mine. Ne-am certat și m-a blocat peste tot. Dupa 2 săptămâni i-am scris de pe un cont fals de Facebook, ca știu ca am făcut multe greșeli, dacă considera ca nu ma poate ierta e ok, m-am resemnat cu faptul ca am pierdut-o, ca eu chiar am iubit-o și ca ii doresc sa fie fericita. Blochează-ma după ce vezi mesajul astfel blochez eu.Asa ca după ce a văzut mesajul m-a blocat direct. Dupa 2 zile m-a deblocat, apoi după 2 zile m-a blocat din nou(chiar dacă ar fi vrut sa ma blocheze din nou după 1 secunda nu o putea face pentru ca Facebook are o opțiune, dacă deblochezi pe cineva nu o poți bloca din nou decât după 48 ore). Nu înțeleg, ce a vrut sa vadă? Dacă am blocat-o și eu? Ce rost mai are dacă deja ma blocase ea? Ce credeți ca a urmărit? Va rog sa nu va luați de mine cu chestii despre ortografie sau ca sunt foarte tânăr și naiv, incercati sa răspundeți direct la întrebare. Multumesc mult

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca vrea sa o lasi in pace!
Mergi inainte si cauta-ti alta, una de varsta ta, cu care sa te potrivesti si sa te intelegi.

| Emma30555 a răspuns:

Nu contează, treci peste, nu ti face iluzii că dragoste cu forta nu se poate, asta trebuie să înțelegi si tu si toti cei care insistă fără rost. Cu cat insisti cu atat mai mult stresezi cealalta persoana, care percepe aceste lucruri că pe o hărțuire.

| mi25 a răspuns:

Dupa tren si femei sa nu alergi nicioadata: vin altele.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu vreau săte rănesc dar trebuie să ști adevărul.

Imi pare rau ca trebuie să fiu el care îți spune asta.

O sate doară de definit de rău dar o să te facă mai puternic decât ai fi crezut vreodată că poți fi există o vorbă si este adevărată am trăito pe pielea mea cu Adevărată ce nu te omoară te face mai puternic este adevărată cine a spus asta a avut dreptate mare.

Nu te vrea nu-i pasă de tine poți face orice degeaba si de ai implora si de ai plânge ca un copil tot nu este răspunsul trebuie să accepți asta eu stiu ca nu o sa accepți orice ași spune eu acolo in interiorul tău este o lumină o flacără care arde si te mânaca pe din interior te termină de viu pe zi ce trece mori pe din înăuntru pe zi ce trece putrezești si uite aicia începe totul d

într-un final devi de ne atins devi atâta de puternic ca nu-ti poti închipui vreodată

Eu eram crede-mă nu-ti poti închipui ce spui tu acum acolo este apă de ploaie dar într-un final am devenit de ne atins sunt imun la orice.

| DaFrateEuSunt a răspuns:

O sa iti zic scurt si la obiect: de plictiseala

| CristianPetre2002 a răspuns:

Ca nu avea ce face