| Mihaela2023 a întrebat:

Am cunoscut pe internet un băiat şi trebuia să ne întâlnim, dar am aflat că are prietenă, şi pentru că m-a mințit m-am luat de el i-am scris un mesaj şi fără să vreau l-am înjurat. În cele din urmă el m-a blocat pe Facebook şi pe whatsapp, iar după 2 zile m-a deblocat dar nu mi-a scris nimic.
Dacă m-a deblocat înseamnă că ține la mine? cum să-mi dau seama dacă e interesat de mine cu adevarat?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De unde știi ca are iubita?

| Violleta2022 a răspuns:

Un om odata injurat este imposibil sa mai tina la cineva.
Te-a deblocat ca sa vada ce porcarii mai scrii, nu din alt motiv.

Daca ai cat de cat bun simt, blocheaza-l tu si evita-l in viata reala!

| sierra1 a răspuns:

~ are prietenă... Dacă m-a deblocat înseamnă că ține la mine?~

probabil că da, dar ține la AMBELE. Îți convine asta?

| mihai69 a răspuns:

Înseamnă doar că ambii sunteți imaturi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

1. Nu exista "l-am injurat fara sa vreau", decat daca suferi de sindromul tourette sau erai intr-un episod somnambul. Ori sub influenta vreunei substante halucinogene.
2. E interesat de tine, altfel nu stabilea sa se intalneasca cu tine.
3. Interesat de tine nu inseamna ca se va desparti de celelalte fete de care e interesat, si va deveni un baiat cuminte pentru tine.

| VoidEternal a răspuns:

Daca nici faptul ca are deja prietena nu te tine la distanta...

Ce conteaza daca e interesat de tine? E deja luat si nici nu e serios.

| Crackman a răspuns:

Dar de ce ești cum sa îți zic "curioasa" din moment ce este u alta, tu crezi ca dacă rămâne cu tine după cât timp pleacă la alta

| Marius22222222222 a răspuns:

Lasă ba Nene abureala.ba ai 26 ba 30.cum naiba chiar fug toți de tine?

| iulia0514 a răspuns:

Dacă te-a mințit înseamnă că nu merită să-ți bați capul! Scumpo trebuie sa înveți sa te respecți! Învață să o iei mai ușor prea te arunci cu capul înainte cum apare un bărbat cum deja crezi tot ce-ți spune și de aceea te mint constant! Ia o pauza nu mai cauta băieții pe Facebook nu mai da impresia că ești disperată!

| haileewatson a răspuns:

Daca are prietena, e logic ca nu e interesat de tine si probabil voia doar sa te fufu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăla și-a bătut joc de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la întâlnire nu venea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută același tip de bărbați care arată ca tine.

| vidia a răspuns:

Dacă te a deblocat nu înseamnă nimic, poate vrea iar sa te aburească.

| Maria50134 a răspuns:

Mai bine nu
Adică nu cred că ține la tine pentru că dacă are pe alta na
Cred că te-a deblocat pentru a vedea cei mai zici să râdă de tine sau sa fie și cu ea și cu tine
Apropo daca ai pus această întrebare inca mai tii la el