| Swwetly a întrebat:

Vreau părerea voastră.Dau funda! Deci am avut o relație de nici o luna cu fostul meu prieten.Bun apoi ne-am certat, mi-a dat un mesaj pe Facebook " să-mi sugi p.a, pa că te blochez" dar analfabet rău mesajul așa cum scrie el... Apoi m-a sunat și și-a cerut scuze, și că nu o sa se mai întâmple dar tot nu m-am împăcat cu el.M-a deblocat și pe messenger îmi dă mesaje sa ne împăcăm că îi este dor de mine dar eu nici nu vreau sa aud, sunt indiferenta pentru că dacă m-as lua la harță cu el în mod sigur ar câștiga așa că îl "omor " cu indiferența mea. Zilele astea mă ruga sa ne vedem să mă vadă( nu ne-am mai văzut de 3 luni și jumătate ) că pleacă în afara peste câteva zile și macar să mă vadă dar eu nu voiam să ne vedem.Îmi scria, iar eu nu prea ii răspundeam îmi era și silă când vedeam că scrie analfabet rău.Și până la urmă mi-a zis "Du.te dreacu de proastă" și mi-a dat block doar pe messenger și apoi eu l-am blocat de tot.Ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Cum de ai stat cu un om ce iti vorbeste in halul ala? Cum sa te injure si jigneasca asa? Eu trimitem pe cineva dupa el sa ii rupa capul in secunda doi.Adica cu ce drept vorbeste asa? Pentru ca ai realizat ca e retardat si nu i-ai mai dat o sansa?
Trebuia sa scapi de el tu de mult sa ii dai block peste tot dar nici acum nu e tarziu, deci nu ai facut rau.

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns (pentru nimportequi):

Eee nu mafioata dar cunosc niste lume laughing...
Pai la nervi aia iti dai seama ca nu stai cu mainile in san.Te hartuieste, iti trimite mesaje, te suna in disperare, te jigneste si injura iti dai seama ca nu si-a gasit nasul si pe cineva care ii mute falcile da nu e tarziu.
Acuma nu a facut bine ca a umblat cu un baiat din ala asta e logic, dar poate nu avea de unde sa stie ca e retardat ...ca uni la inceput par normali.

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ai acționat corect, bravo!
Poți găsi altul oricând.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cum vine asta: iar eu nu prea ii raspundeam"? Pai ori ii raspundeai, chiar si 2 cuvinte de-i scrieai sau nu.
Da, bine i-ai facut.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Parerea mea este ca e un idiot si ca e mai bine ca relatia voastra s-a terminat.

| Dalmore a răspuns:

Imatur & stupid. E ofticat ca nu cedezi si nu va impacati, nu stie cum sa-ti mai atraga atentia. Ridica-ti standardele, nu meriti asa ceva.