| anonim_4396 a întrebat:

Sunt casatorita de 8 ani si am si 4 copiii, de curand m-am intanlit cu fostul iubit, mi-am dat seama ca inca il iubesc foarte mult. Ce sa fac? Nu as vrea sa imi distrug casnicia, dar nici sa-l pierd iar pe fostul iubit si el ma iubeste.

7 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Oho, mama draga asta e o farsa? big grin, pare sa fie ireal, 4 copii, casatorita de 8 ani, si copii sint facuti din greseli? ai grija ce faci si cum gandesti, numai nu fa rau la cei apropiati

| Adolescentul a răspuns:

Buna, in primul rand ma bucur pentru tine casa de piatra si multa sanatate si fericire.nu stiu e cam putin sa zic asa incurcata treaba... Daca u in momentul de fata ai 4 Ingerasi si esti casatorita de 8 anii de zile, eu cred ca ar fi mult mai frumos daca relatia pe care o ai actualmente sa mearga in continuare cu bune cu rele.Nu crezi ca copilasii tai au nevoie de un tata oricum ar fi el? Eu zic sa i`ti vezi de treaba ta si sa pastrezi aceasta casnicie iar cu fostul sa ramaneti prieteni de familiehappy O seara cat mai frumoasa! Gandeste-te bine nu face o prostie la care mai tarziu sa regreti enorm de mult viata i`ti ofera multe pe parcursul timpului.

| Mony_4137 a răspuns:

Ori una ori alta.
Trebuie sa alegi intre ei.
As spune sa nu renunti la familia ta pentru ca ea e cel mai important lucru, chiar daca pe moment nu iti dai seamahappy

| bosculopulos a răspuns:

Nasoala situatie...macar mai faceti sex odata ca sa va aduceti de clipele in care erati impreunabig grin.glumeamtongue cea mai buna solutie e sa fii fidela

| anita92 a răspuns:

Copiii vor suferi cel mai mult daca iei decizia gresita.Pentru ei e importanta familia, sa ii aiba alaturi pe cei doi parinti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte dragut, va vedeti si va iubiti, dar cu responsabilitate fata de familie, nu vei fi nici prima nici ultima.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai ce dragut. pai 8 ani de zile, 4 copii, un sot langa tine/ un fost iubit.hmmm eu as alege casnicia nu tzii se pare normal sa dai iutarii trecutul? mi se pare km absurd sa spui ca dupa 8 ani de casnicie si 4 copii tu te`ai gandii sa rupi casnicia pentru fostul iubit.
dc te`ai mai casatorit daca il iubeai pe el? copii din cate stiu eu se fac cu persoanele pe care le iubitzi (dar si multe exceptzii ce`i drept).
Iar fostul tau iubit ar trebui sa plece acolo unde a stat 8 ani de zile si sa te lase in pace si sa nu se bage sa distruga o casnicie