| Tina1995 a întrebat:

Problema e ca am iubit mult timp un baiat dar el numi dadea nici o atentie, acum cind el si-a dat seama ca ma iubeste eu nu-l mai iubesc si am nevoie de niste statusuri ca sa-i arat ca nu-l mai iubesc ca el nu vrea sa inteleaga... Funda

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Demonull a răspuns:

Mda.

| EgoFiet a răspuns:

Sunt de acord cu claudiu. mi s`a parut interesant pana la ``am nevoie de niste statusuri ``. Frate de ce nu ii zici in fata, va intelege si te va lasa in pace happy Succes.

| Tina1995 explică (pentru EgoFiet):

El nu intelege de cite ori ne intalnim in centru sa in alta parte ma stringe strins in brate si ma saruta, atunci eu nu mai stiu ce sa mai fac, ce sa fac?

| EgoFiet a răspuns (pentru Tina1995):

Daca face gesturile astea este pentru ca el chiar tine la tine. Dai o sansa incearca sa ti la el ca la inceput love struck