| Euu53y64 a întrebat:

Sunt cazuri cand femeia il cere in casatorie pe barbat? Cum vi se pare?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Penibil, care e farmecul vanatului cand prada se preda singura

| LoveSleep a răspuns:

Penibil

| grab a răspuns:

Mi se pare ca ea il iubeste foarte mult si el o pretuieste pe ea, dar el inca mai are chef de alte pasarici pana sa se insoare, cum s-ar zice inca nu si-a trait tineretea. iar ea, saraca, suporta sa stea ca iubita pana pe la 24-25 de azi dupa care ii suna si ei niste alarme biologice ca ar fi cazul sa treaca la pasul urmator cu asta care e acum sau cu altul, si atunci ii sare in cap... tu ma vrei de nevasta sau lasi pe altul? big grin am intalnit 2 asemena cazuri: unul s-a lasat cu despartire in aceeasi zi, altul cu nunta in acelasi an si sunt toti fericiti si azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt.
Mi se pare perfect normal. Asta inseamna egalitate, nu sa punem capu' unei curve pe banconota de -5 lei.

| Hakuouki a răspuns:

Iesit din comun, poate. Dar ce mai conteaza? Mancam moca la nunta? Mancam. Ideea este sa fie cuplul fericit si sa tina casatoria. Eu n-am in grupul de prieteni situatii de genul, dar daca as avea as felicita-o pe fata.

| frostxtq a răspuns:

Sunt, normal. Mai ales pe barbatii timizi. Trebuie sa ne acomodam societatii, asa distorsionata cum e ea.

| CuieMoco a răspuns:

Mi se pare ca intr-o relatie de genu', barbatul are foarte mult curaj big grin

| CatalinaAdela a răspuns:

Da sunt, dar nu e o idee prea buna.Pai e barbat sau nu?