| Sebastian2014 a întrebat:

Ca barbat, cum ceri o fata sa fie logodnica ta? Tot timpul am avut nedumerirea asta? O ceri in genunchi, ca si cum ai cere-o in casatorie? Multumesc!

6 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Daca o iubesti foarte mult intai o inviti in oras la un restaurant si acolo te pui in genunchi si o ceri ca logodnica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După ce îți iei buletinu vii și ne mai întrebi o dată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si ce simt in acel moment.Eu zic ca de pe burta sau stand in spagat, e cea mai buna abordare.
Pune o piesa faina pe fundal http://www.youtube.com/watch?v=AYKMRY5Rr9I
Gateste ceva bun: http://i.dailymail.co.uk/......34x393.jpg
Si e bine sa o faci in fata unui grup de domnisoare, doar asa, sa sa fii sigur ca una te va aproba.Nu cred ca ai vrea un esec.Nu te pune in genunchi pe gresie fara genunchiere.Medical nu e recomandat, dai in altele.

| Madayna a răspuns:

Da, o ceri la fel ca si cum ai cere-o de sotie doar ca in loc de asta, o s-o intrebi daca vrea sa fie logodnica ta.