| BEKYTA a întrebat:

Sunt confuza in privința a ceea ce mi s-a întâmplat ieri. Iubitul meu de un an și șase luni s-a despărțit de mine, pe motivul ca nu se simte in largul sau. Dar cu doua zile in urma am fost împreuna la ștrand și ne am simțit foarte bine împreuna. Noi doi am făcut parte dintr o trupa de dans, pana când el a decis sa renunțe. Eu am continuat, dar mi am dat seama ca nu ii convine acest lucru, chiar dacă el spunea ca ma va susține. In momentul in care a spus ca nu își mai dorește relația noastră, ieșeam de la antrenament. El acum este la Craiova de trei zile cu munca. Sunt foarte confuza și socata și îl iubesc foarte mult. As vrea sa fim din nou împreuna. Ce as putea face sa își dorească sa se împace cu mine?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

S-a saturat de tine, de aia nu te vrea

| Adry05 a răspuns:

Nimic

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil, iubitul tau si-a gasit o alta iubita, ca altfel nu gasea motiv peste noapte, sa se desparta de tine.

| Basilievski a răspuns:

Ai putea sa te arunci in fata trenului. O sa ii atragi atentia