| ViseUitateSiPierduteInAmintiri a întrebat:

Buna happy

Am si eu o intrebare.Deci daca esti o persoana pe care o iubesti si in acelasi tin cand un foarte bun amic te vede ca esti cu iubitul. face crize.si tot incearca sa fie cu tine.adica acest amic este obsedat de mine, m'a intrebat acum 1 luna daca vreau sa fiu cu el si i'am spus ca am iubit.si de atunci a incercat sa se sinucida. dar nu a reusit [Multumesc Domane] Face orice pentru mine, parca numai eu sunt singura fata dupa Terra.Si cand il vad suferind imi vine sa ma sinucid nu mai suportstraight face

Ce ar trebui sa fac ca amicul meu sa nu mai sufere din cauza mea. daca ma cert cu el nu rezolv nimic.mereu ii explic suntem AMICI dar tot nu intelegesad Ce sa'i zic? fara sa ma despart de persoana iubita happy

Msk` fundita :*

3 răspunsuri:
| mirunaaa96 a răspuns:

- Buna! happy. Tot ce pot sa iti spun e sa-i spui amicului tau ca doar amici trebuie sa fiti, poarta o discutie calma cu el si spune`i ca tu il iubesti pe baiatul cu care esti, spune`i ca mai mult de atat nu se poate si ca o sa`si gaseasca o fata care sa il merite si sa il placa asa cum ii!
- Bafta. Sper sa reusesti cu asta. Byee wave

| varcolaccc a răspuns:

Intr-un fel esti norocoasa ca te plac asa mult baietii happy. Mda Inaseamna ca acest amic tine f mult la tine si trebuie sa il ei cu binisorul. Sentimentele lui sunt puternice acum dar usor usor o sa ii treaca. daca vrei sa vb mai indelung monsterkillcs Id meu

| xXxAnDuTzUxXx a răspuns:

Buna,
Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie decat ca eu sunt baiat si m-am indragostit de o fata enrom de mult... povestea este foarte asemanatoare cu cea a ta. Daca vrei sa vb despre acesta da-mi add alex_andu225...sa`mi spui ca esti de pe TPU ca sa stiw happy