| DoarEuDia a întrebat:

am nevoie de ajtor ca nu stiu ce sa fac, deci eu am un prieten de ceva timp (jumatate de an) si nu mai simt mare lucru pentru el...asa vrea sa ne despartim dar el ma tot ameninta ca se omoara si alte chesti si simt ca ma iubeste foarte mult,si face orice pentru mine,odata o fugit de acasa pentru ca am fvrut sa il parasesc,nu stiu cum sa procedez, tin la el oarecum dar totusi vreau sa fim prieteni, ajutati-ma cum sa fac sa ma lase el sau sa nu faca ceva rau nu vreau sa sufere. Ajutor va rog! :* Funda!winking

1 răspuns:
| Ionut_Zoican_1995 a răspuns:

Explica-i cum sta treaba si punct. De multe ori unii baietii se folosesc de acest lucru ca sa le recastige inima fetelor.