| Roxanaaaaaa a întrebat:

Sunt cu iubitul meu de aproape 2 ani. Problema este ca ieri am aflat ca el mai are un facebook fals, probabil de pe care vorbea cu alte fete! Il iubesc enorm, si el la fel, dar nu stiu daca pot sa trec peste asta, sunt foarte dezamagita. Ce ma sfatuiti?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sfatul meu e sa traiesti live, nu virtual.
Tu il atingi, pe tine te imbratiseaza, la tine alearga fericit sa te vada!
Cu oricine altcineva, doar discuta.Fie live, fie virtual.
Daca intelegi lucrul asta, o sa-ti treaca.
Discuta cu el si faceti un nou inceput, in care sinceritatea si increderea dintre voi sa fie absolute.
Daca e baiat inteligent, va intelege lectia ta de generozitate si nu va mai gresi!

| mgtow a răspuns:

Daca ai aflat ca nu e om de baza nu mai sta cu el

| neutrino a răspuns:

Asa se intampla atunci cand intre cei doi exista prea multa dragoste! Treci peste asta pentru a avea putere sa treci si peste urmatoarea.

| Dariusuu a răspuns:

Dacă te iubeşte aşa cum spui tu atunci putem să presupunem că nu te-a înşelat cu niciuna probabil numa a vorbit.

Spune-i despre asta să vezi ce reacţie are dar iartă-l dacă zici că te iubeşte.

E foarte important să ştim să iertăm într-o relaţie şi să renunţăm la orgoliul.

Un weekend perfect să ai.

| BogdantheDreamer a răspuns:

Daca ai zis "probabil" eu zic sa nu te agiti. Vorbea cu fete...serios happy? Asteapta faptul in sine...nu te rezuma doar la o discutie pe fb happy

| darriya a răspuns:

Tu l-ai intrebat daca mai are un alt fb? daca nu, nu te agita...atata timp cat tu nu l-ai intrebat nu ai de ce sa te superi, pune-i o intrebare in legatura cu facebook-ul dar nu te duce la el direct sa-i spui "auzi, tu ai 2 conturi de facebook, ma inseli"nu asa ci doar il intrebi daca minte il lasi fara sa-i mai zici nimic.

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Nu cred ca suntem,unii,in masura sa te sfatuim aici pentru ca nu am trecut prin ce treci tu happy
Dar daca nu esti sigura de ceea ce facea cu acel "facebook fals" de ce anume esti dezamagita?
Esti dezamagita de faptul ca nu stii ce face sau ca nu stiai ca il are happy?
Eu spun ca este dezamagita in necunostinta de cauza,nu stii la ce il foloseste happyNu te agita degeaba!
Dupa ce afli la ce il foloseste poti fi dezamagita!
Dar pe langa asta, sigura ca esti suparata, furioasa, indignata ca ar face asa ceva, dar gandeste-te ca sunt 2 ani de relatie happy nu cred ca ar merge sa se culce cu alta happy doar dintr-o conversatie pe facebook happy

Lasa copilariile, sigur ca nu poti sa treci, sa uiti ce a facut el happy dar vorbiti, sa iti explice happy

Bafta kiss

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Vorbeste cu el, spune-i, vezi ce explicatie iti da, cum reactioneaza. Poate este un cont mai vechi al lui pe care nu il mai foloseste. Nu are rost sa te macini singura. Vorbeste cu el.