| izabelaAna a întrebat:

Buna :* am si eu o mica problema sad...sunt cu iubitul meu de aproape 3 ani.ne-am mai si certat dar ne-am impacat pentru ca nu putem sta unu fara altu.il iubesc enorm si as face orice pentru el dar de vreo luna simt ca s-a racit fff mult, ca nu ma mai iubeste ca inaintestraight face am incercat sa vb cu el dar zice ca mi se pare mie.

saptamana asta nu m-a sunat deloc, aseara l`am sunat eu sa vad ce face si mi-a zis ca el nu mai are minute si ca nu a avut de unde s ma sune.in fine. i-am dat pace pentru ca nu`mi place s ma cert cu el.

acum nu stiu ce sa fac. sa-l sun eu thinking cateodata nici nu`mi raspunde numai daca insist mai mult si imi zice ca dormea si ca nu a auzit telefonulstraight face.

voi ce credeti? ce ma sfatuiti sa fac? straight face

va multumesc >tuturor!big grin<

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

O saptamana fara sa te sune,fara un semn?! Cred ca,eu una, as face crizelaughing.

Nu mi se pare normal sa nu te anunte ca nu mai are credit, sau tu sa nu il suni sa vezi ce are! Daca patea ceva...

Nu stiu ce fel de relatie aveti voi, dar 5 min pe zi tot trebuie sa vorbiti, sa mentineti relatia cuva.

Vorbiti!

| Ofiintă a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa-l lasi " sa nu-l mai sufoci"
poate fi si asta problema nu crezi?
si lasa-l pe el sa te contacteze daca nu se va intampla asta inseamna ca nu mai tine la tine
pa, pa

| xt9000 a răspuns:

Crede-ma ca el tine la tine dar orice barbat are nevoie si de timp pentru el.