| cosmin23y a întrebat:

Sunt cu o fata de 6 luni, eu am 18 ani si ea aproape 16 ani. Am incercat de mai multe ori sa fac dragoste cu ea dar nu vrea, spune ca e prea mica si sa mai astept sa faca 18 ani angry. Eu pana acum am facu sex dar de cand sunt cu ea n-am mai facut si e foarte greu crying. Voi ce parere aveti? Nu ma iubeste?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te iubeste dar nu e una de aia care nu are habar de ce vrea in viata si e foarte desteapta, asa ca o astepti pentru binele tau si al ei.

| Castiel a răspuns:

Cat de prost poti fi, crezi ca daca nu este ca toate curvele nu te iubeste? Doamne... vorba lui Einstein, "Exista 2 lucruri infinite, universul si prostia dar despre prima varianta nu sunt sigur"

| inger02 a răspuns:

Spetsnaz si adelaadelaadela au dreptate. eu te cred ca esti baiat. dar ea te iubeste. dar ai e greu si ei. trebuie so intelegi ca nu-i pregatita.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ii spui asa clar si raspicat"Daca ma iubesti facem sex, daca nu te pup si la revedere".Nu mai astepta dupa fete frate ca iti vor trage teapa mai devreme sau mai tarziu si iti vei da palme ca vei stii ca nu ai facut nimic cu ea.

| Spinoasa a răspuns:

Eu sunt cu un tip de la 15 ani si acum am aproape 18 si nu m-am culcat nici acum cu el,si ma iubeste se vede,iar eu il ador,pentru respectul pe care mi-l ofera si pentru ca imi accepta deciziile! O fata apreciaza foarte mult si crede-ma cu cat ii demonstrezi ca nu te intereseaza atat de mult sexul, te va iubi mai mult. Apreciaz-o ca nu e ca majoritatea pustoiacelor din ziua de azi, care pica prea usorwinkingDeci man fi mandru ca ai o asa fatatongue

| cosmin23y explică (pentru Spinoasa):

Trimite-mi un mesaj cu id-u tau te rog poate ma mai ajuti cu niste sfaturi

| Roxana2312 a răspuns:

Pa da te iubeste dar ea nu vrea sa isi piarda virginitatea se gandeste si la ea... si u trebuie sa o intelegi pentru ca daca j u ai iubio ai asptetao... nah fa si u sex cu alta daca chiar iesi asa de
obsedat fundita?puppy dog eyes

| cosmin23y explică (pentru Roxana2312):

Nu dau fundita ca m-ai facut obsedat laughing

| s3byk91 a răspuns:

Salut, acesta poate fii un test inainte sa fac dragoste cu tine... te-ai gandit la varianta asta? nu te speria ca nu te iubeste. La o fata ii este foarte greu sa faca acest pas, ea se respecta si e foarte bine ca face asa, mai ai si tu putina rabdare. Vrea sa afle daca tu chiar o iubesti. Sigur asta eeste problema. ai putina rabdare si o sa vezi ca va fi totul perffect. Stiu din proprie experienta, am patit-o si eu. Sper ca ti-am fost de ajutor, mai mult de 2 luni nu vei avea de asteptat crede-ma. Bafta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fata desteapta.

| adelaadelaadela a răspuns:

Ba ea te iubeste. Tu nu o iubesti. Daca ai iubi-o ai astepta-o, oricum, stiu ca voi baietii in general vreti doar sex. Inteleg ca vrei, dar nu stii ce inseamna virginitatea pentru o fata, bucura-te ca nu ai luat o curvahappy. nu te supara pe mine dar eu ti-am zis ce cred...

| Razvan03Andrei a răspuns:

Hmm
Nu cred ca o meritihee hee

| WizKhalifaa a răspuns:

Ia-o usor, spune-i ca o intelegi dar totusi nu poti sta asa pe sec. Ii dai de ales, ori te rezolva ea oras sau cu mana ori sa te lase sa o inseli doar pentru sex. Apoi te joci cu clitorisul ei, mai mult de 1-2 luni nu va rezista asa daca o exciti cum trebuie si va ceda.

| Floryna17 a răspuns:

Nu-i vorba ca nu te iubeste...fiecare fata face sex cand simte ca e pregatita, nu o forta sa faca sex cu tine, incearca sa o intelegi daca o fortezi atunci o sa creada ca stai cu ea din interes si chiar nu o sa te iubeasca

| Adrian_Ropotin_1995 a răspuns:

Iao la tine directwinking