| BloodyDress a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de 5 luni si de la un timp se comporta mai rece cu mine si da impresia ca nu ii mai pasa de mine dar e cate ori ne vedem ma face sa imi spulber aceasta impresie, doar ca eu il iubesc foarte mult si nu stiu ce sa fac caci mi-e foarte frica sa nu il pierd. C ar trebui sa fac ca sa il fac sa fie super indragostit de mine? credeti ca ar trebui sa imi schimb look-ul sau sa ma comport altfel? Cel mai bun sfat primeste funda+vot!

3 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Pai nu ai nevoie de o schimbare tu.problema e la el nu la tine. daca te iubeste, te iubeste asa cum esti.eu te sfatuies ca vb cu el, sa-l intrebi de ce se comporta asa.ce l-a facut sa se schimbe. poate are si el unele probleme sau poate fii ceva mai grav(poate sa te insele).

| PrecioussGirl a răspuns:

Comporta-te exact asa cum esti tu!
nu incerca sa pari alta.
poate ar trebui sa vorbesti cu el, sa ii spui ceea ce simti, ce gandesti.
da poti sa iti schimbi si lookul.

| Ella_8822 a răspuns:

Fi intotdeauna ceea ce esti iar daca pentru el nu este indeajuns inseamna ca nu te merita...