| Dalila_1325 a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de 8 luni si cand aveam vreo 5 luni m-a cam inselat oarecum cu o fata eu am aflat tarziu dar cu ea a stat doar 2-3 zile si mi-a zis ca nu a putut sa stea fara mine oare ma iubeste? imi zice ca sunt totu pentru ca ca ma iubeste mult ca nu se va intampla a jurat si a zis daca vreau sa ma culc cu el adica sa ii zic cand sunt pregatita si eu i'am zis ca peste o jumatate de an poate chiar un an si a fost de acord si a jurat ca nu o sa se desparta de mine doar pentru ca nu vreau pentru ca el chiar ma iubeste si a zis ca el ori cum nu sta cu mine doar ca sa se culce cu mine sa il cred? uneori imi pune tot felul de intr dar cred ca sunt normale. m-a intrebat unde as vrea prima data si i-am zis si imi mai pune intr de genu sa am incredere in el? el mereu zice ca ma iubeste iesim p fiecare zi afara...

5 răspunsuri:
| Buttercup30 a răspuns:

Cred ca ai primit raspunsuri prea categorice.Depinde de fiecare persoana.Doar el stie ce e in capul lui.
Poate sa stea cu tine ca sa te f*ta sau poate te iubeste. Poate sa te mai insele sau nu.
Eu zic ca 8 luni e ceva si putea sa te insele de foarte multe ori daca vroia.
Mi s-a intamplat acelasi lucru cu inselatul doar ca mai rau.Am fost despartiti 2 saptamani, timp in care el a stat cu alta, dar s-a intors tot la mine si mi-a zis la fel ca a realizat ce a putut si ca nu poate sa stea fara mine.Si in plus de asta eu d-abia fac 5 luni.Nu sunt sigura ca nu o va mai face, doar sper sa nu o mai faca. Daca se va mai intampla din nou, nu va mai fi nici o sansa de impacare.Si asta e unmod foarte bun pentru a-ti da seama cat tine la tine. Daca refuza fetele tine la tine happy
M-am culcat cu el, si nu m-a lasat.Si acum sunt sigura ca daca o va face nu va fi asta motivul.
Daca nu esti sigura mai asteapta pentru ca nu e bine sa crezi tot ce ti se zice.Asteapta pana cand faceti 1 an, analizeaza bine tot, si vezi daca merita

| Any a răspuns:

Exista pesroane care se tin de cuvant si unele care nu se tin.Iar intrebarile acelea sunt deplasate rau adica te asteapta am inteles dar uh nu crezi ca e cu gandul numai a face sex cu tine iar acea chestie cu sa ai incredere in el zic aproximativ toti baietii? Bafta!

| 2dmv a răspuns:

Ha ha ha! laughing Deci daca u crezi ca el te iubeste, esti putin copilalaughing Stii povestea "capra cu 3iezi"ei bine lupul spunea multe prostii,sa deghizat si a facut tot posibilul sa intre in casa iezilor laughing si el cea facut:IA MANCAT PE IEZI laughingCe vreau sa intelegi prin povestea asta e ca el tot ce vrea e sa ti-o traga,pe romaneste,caci un baiat care pomeneste zilnic de asta,isi face planuri,etc numai asta vrea de la tine, plus ca pun pariu ca el isi imagineaza ca te poate convinge sa o faci mai repede decat ai zis u. Spune-i ca o faci cu el doar dupa casatorie, sa vezi cei pica fata laughing

| Robert a răspuns:

Daca te-a inselat o data te va mai insela.Asa ziceam toti cu iubim ca una ca alta, vrajeala.

| ツRoRoツ a răspuns:

Te asigur ca sta cu tine doar sa faceti dragoste astepta acel moment apoi te paraseste iar faza cu intr nu stiu ce sa zic daca e foarte normal si apropo daca tea mai inselat odata te va mai insela