| DeejayMix_2621 a întrebat:

As avea si eu nevoie de ajutor, acum doua saptamani m-am intalnit cu o fata si m-am plimbat cu ea si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu ea si i-am raspuns DA.

In seara de revelion nu am putut merge nici eu la ea, nici ea la mine ( stam la 30 de km ) si m-a inselat dupa doua zile am vorbit cu ea si a jurat ca numai face si ca ma iubeste.

Acuma tot imi zice ca vrea sa fie cu mine toata viata si ca ma iubeste cel mai mult. Ce sa fac? Sa o cred? Sa raman cu ea?

Răspuns Câştigător
| xKmKzExKAmiKAzEx a răspuns:

DESPARTETE DESPARTETE laughingrolling on the floor
Acum serios nu are rost amice... ea poate sa te fi inselat si atunci cand uh scriai topicul asta, mai ales ca nu stati "la doi pasi" cum se zice... suunt totusi 30 km
Funda? app trebuie sa faci compromisuri ca nu`i numai ea pe lume.

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dupa doua saptamani deja te iubeste? Poate daca este fulger, ca un om normal nu se indragosteste atat de repede. Eu cred ca nici nu te cunoaste bine macar, ca te stie superficial, fara sa-ti cunoasca cu adevarat calitatile si defectele.

| thereforyou a răspuns:

Nu o ierta. Fetele care inseala nu merita sa fie iertate, merita sa sufere.

| Sperman a răspuns:

Fa ce-ti spune inima, pustane. laughing

| GuessWho_8607 a răspuns:

Mai, poate tu o placi mult. Dar dupa 2 saptamani te iubeste si te-a inselat? sa fim seriosi... Sfatul meu e sa treci peste. Eu nu suport fetele care dupa 1-2 saptamani te iubesc, te ador, status-uri pe mess...etc. Eu daca plac o fata mult, cum sa o insel? Din contra, incerc sa-i fac pe plac, sa nu o supar, sa-i fac o surpriza placuta (dar nu cum ti-a facut ea). Probabil o sa-ti fie greu sa o lasi, dar decat sa te atasezi si mai mult de ea. o sa suferi mai mult. Bafta!

| Marcelino a răspuns:

Fata imatura, egoista care ia totul ca pe un joc.Si eu am intalnit, din pacate.

| RzC_2505 a răspuns:

Ma frate treaba e complexa, hai sa iti zic ceva... ce s-a intamplat odata se poate sa nu se mai intample niciodata, insa ce s-a intamplat de doua ori sigur se va intampla si a treia oara, sunt de parere ca orice om merita a doua sansa, insa ea t minte zicand ca te iubeste, daca te iubea nu te insela punct! asa ca vezi ce faciwinking fete mai sunt stai tu linistit, si sincer din ce mi-ai zis acum de ea nu merita, dar pana la urma tu iei decizia nu eu, eu in locul tau i-as da vitezawinking mult noroc

| xKmKzExKAmiKAzEx a răspuns:

Frate las`o. asa zic toate ca jura pe masa si pe tacsu ***. si te trezesti ca le vezi gravide cu altu. nu meritawinking spun din experienta. big grin

| Doar1îngeR a răspuns:

Cat zici ca aveti impreuna? Si cati ani aveti?
Trezeste-te baiatu` la realitate. Du-te si joaca un fotbal, ce zici? E cam frig dar poate gasesti un teren acoperit pe undeva prin apropiere. Tu chiar nu iti dai seama ca isi bate joc de tine? Dupa 2 saptamani visati o viata impreuna si asta la 13, 14, 15 ani?
Si in ce fel te-a inselat ma rog? S-a jucat cu alt baiat?

| doriiy a răspuns:

Avand in vedere ca stati la 30 km unu de altu o_O. eu zic s`o lasi. daca te iubea cum zice ea, nu te insela :p. nu se termina lumea la ea; j fi chill

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea nu o data ce a gresit va mai incerca te va pune pe locul 2 acum faci ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pct-ul meu de vedere e o mica pana.rama...nu merita.
mai ales ca intre voi sunt 30 km si are timp berechet sa-si mai gaseasca cate-o maciuca de care sigur n-o sa mai afli. jboy

| PastilutaExti a răspuns:

Baiatu` "game over" poti sa zici. Unde`i realitatea da`i papucii dupa o saptamana deja iti da luna de pe cer...laughingFrate cat de loser poti sa fi deja te-a "inselat" ce draq fa`o sa sufere ( din virgula mea de vedere) las`o be free atat po sa zic

| DeejayMix_2621 explică:

Aveti toti dreptate dar eu tin la ea foarte mult straight face Nu as putea sa o las straight face Alte sfaturi? Va rog sad

| DeejayMix_2621 explică:

Nu ma pot desparti de ea tin la ea, si m-as desparti si nu m-as desparti. Nu stiu ce sa fac thinking

| DeejayMix_2621 explică:

Va spun ca m-am despartit de ea si mie foarte greu fara ea dar ea si-a batut joc multumesc la toti oricum!`