| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu tipul asta X de vreo 3 luni(desi eram inebunita dupa el de mai mult timp). E pur si simplu perfect, ma face sa ma simt cea mai importanta persoana din lume, imi acorda atentie, sfaturi atunci cand am nevoie. Mai sunt momente in care ne certam si suntem amandoi incapatanati si orgoliosi dar tot el face primul pas spre impacare. Nimeni din familia mea nu stie ca sunt cu el din doua motive:
1. Are 28, iar eu 18.
2. E insurat, are copil.
Mereu stau si ma gandesc ca nu mi-ar placea sa ma aflu in locul nevestei lui dar ce pot face? Il iubesc atat de mult, e atat de diferit de restul pustanilor care se gandesc doar la relatii intime.si simt ca si el ma iubeste sau cel putin tine la mine. mi-a dovedit`o in atatea feluri.Nu`mi imaginez cum ar fi sa renunt la el.stiu ca n`o sa dureze o vesnicie dar e atat de gresit ca vreau sa ma bucur de aceasta perioada? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| tpuu a răspuns:

Helaaaaaaaau! dracu. frate ce a ajuns Romania. nu vreau sa iei mesajul in nume de raw. dar totusi ai intrecut toate aiurelile!
cum poti sa faci asta?! el sqmpa mea. dacaare familie daca are nevasta copil crede-ma se foloseste de tine pentru ca nevasta'sa nu mai e buna la nimic. punete in locul copilului si a sotiei lui! daca afla cred ca si; ar lua viata! biata femeie. biata de tine sad. nu fi asa de lasa in fata lui! nu il lasa sa te faca sa suferi nici pe tine nici pe copilu si nici pe sotie sad e pacat crede-ma.
un om ca asta care isi lasa familia si iese cu "amanta" oh go on pfff. patetic barbat! crede-ma asa va face si cu tine sad,,,

succes eu una sper ca ti-am "bagat " in cap ca nu etse bine ca stai cu el!

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă va divorța și se se va însura cu tine, o alta, amanta lui, nu știu ceva gândii.

| EuCuTine a răspuns:

rolling on the floor ce raspunsuri si mai ales cel castigator este un raspuns de - 1 mil. Draga eu am 17 ani si iti spun ca daca stai cu mine de vorba sau sa iesim ai sa vezi ca ma comport si gandesc peste varsta de 25 + si nu ca ma laud dar stiu ce zic, ce vreau, ce simt, ce dau, ce primesc. Maj la varsta mea ar fi dupa p.z.a si doar asta. Eu iti zic ca este naspa situatia pentru ca femeia aia sigur nu stie de tine sau stie dar il lasa pentru ca stie ca tot acasa se intoarce. Cand ai sa fi sotie si mama ai sa vezi ca de multe ori ai sa vezi ca barbatu din motive cunoscute sau necunoscute inseala si nu ai sa faci scandal pentru ca ai copiii cu el si o fam. Tipu de 28 de ani este dezvoltat la "limba" nu creier iti zic eu stie sa te faca din vorbe se numeste "papagal". Tu faci exact ce fac toti pusti aia infantili adica te distrezi uite iti demonstrez tu: faci sex cu tipu asta si iti ofera tot ce vrei sufleteste si alte chesti, Pusti infantili : fac sex cu cine apuca pentru ca se distreaza, vezi asemanarile sunt multe rau. Eu zic sa il lasi pe om si nu pentru ca gresesti tu ci pentru ca greseste el. Nu uita Dumnezeu nu doarme si mai rau " in viata roata se intoarce ". Sti dc face el primul pas in impacare si etc? Pt ca stie ce vrea de la viata, Sti dc se cearta cu tine? Pt ca are probleme acasa la fam si nevasta si pentru ca trebuie sa mearga cu ei in diferite locuri. Eu zic sa vb cu el exact cum am vb eu cu tine sa vada ca nu esti o fata de 18 ani care nu are nimica sub acoperis si ca sti tot ce intampla. In viata nu trebuie sa crezi tot ce auzi trebuie sa primesti informatia si dupa sa o analizezi pana la ultima picatura de sange. Ciussswinking daca vrei sa mai vb imi dai mesaj pe privat si iti dau id meu. Te ajut mai mult eu decat el rolling on the floor

| addictedgeo a răspuns:

Parerea mea este sa il lasi sa isi vada de familia lui si sa iti cauti unu neinsurat ca sa iti para rau mai tarziu... intr-o zi sigur iti va da liber ca are copil si tine sigur la el