| butt3rfly16 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 1 saptamana, insa doar cu numele pentru ca toata saptamana asta nu ne-am vazut ca nu a avut el cum si in weekend el a plecat la mare cu pr si eu am ramas in bucuresti.Ideea e ca nu am inceput prea bine relatia cu astfel de comportament si nu stiu ce sa fac el pare asa indiferent ca si cand nici nu ar fi cu minestraight face. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Asteapta putin sa se clarifice situatia.Nu trebuie sa fortezi lucrurile.

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Lasa-l deoparte...cauta-ti pe altu...winking

| Rukhsandra a răspuns:

Da dai papuci ca nu merita...mai stiu eu un care nu merita si care se comporta ca al tau numai ca al meu e cu mine de 2luni straight face

| Lorelai a răspuns:

Sa discuti cu el despre aceste lucruri ar trebui sa faci, in rest nu prea ai ce sa faci. Se pare ca nu prea ii pasa de relatie, de tine, daca nu se schimba da-i papucii. Sunt destui baieti...

| Roxy a răspuns:

Ciao:*
Ai putea sa ii trimiti sms-uri dragute in care sa ii spui ca tie dor de el, de buzele lui, de cat de bine tie sa stai in bratele lui...Sau mai perverse inc are sa il faci sa te doreasca, sa ajunga cat mai repede acasa ca sa fiti impreunabig grin
Scz dar nu prea am idei la ora astabig grin
ehh. mi-a mai venit o idee big grin
ai putea sa il suni dar nu de 5 ori pe zi(ca el fiind acolo la distractie clar ca il vei stresa)1 data pe zi e ok...seara cand sti sigur ca e in camera sa il intrebi cum si-a petrecut ziua respectiva, daca sa distrat, daca se simte bine, sa ii spui ca tie dor de el si ca abia asepti sa il strangi in brate.chesti de genul acestahappy

| mikaela25 a răspuns:

Next...sa ramana cu prietenii... pup