| Amylee_1318 a întrebat:

Am un amic care ma place si care a vrut sa inceapa o relatie cu mine.Nu l-am placut prima oara cand l-am vazut, insa pe parcurs am inceput sa ma simt oarecum bine in compania lui. Mi-a zis ca ii face mereu placere sa vorbeasca cu mine, ca sunt o fata draguta, exact pe placul lui. Ei bine, acum o luna in urma a intalnit pe altcineva cu care a inceput o relatie. Saptamana trecuta m-a sunat si m-a intrebat daca nu vreau sa il primesc la mine, pentru ca e cam sigur ca relatia sa nu va mai dura mult. Weekend-ul asta mi-a zis ca incearca totusi sa continue relatia cu ea, fiindca nu vrea sa se termine aiurea. Spuneti-mi cum ar trebui sa reactionez? Mi-a zis ca inca ma place si daca se va ivi ceva pe viitor nu o sa mai scap.Asa-i ca e cam egoist? Practic se gandeste numai la el. Mi-a mai zis ca simte ca ma foloseste, ca ma face sa ma simt ca si cum as fi o roata de rezerva. I-am confirmat lucrul asta si mi-a zis ca-i pare rau. straight face

Răspuns Câştigător
| IxaDeathAngel a răspuns:

baiatu te place dar vrea sa te chinuie! Am trecut prin asta! Stai lin nu face nimic! va veni la tine si el se va agata de tine! Fi rece dura si daca vei accepta sa fi cu el ai grija ca s-ar putea sa se joace cu tine daca esti moale si sensibila in fata lui!

3 răspunsuri:
| Amylee_1318 explică:

Pai si daca ma place, de ce vrea sa ma chinuie.acu doua zile ma invitat sa stau la el,insa nu am acceptat pentru ca nu imi sta in caracter sa sar asa in "patul lui". Rece nu pot fi, chiar daca incerc, ma cauta si incepe sa-si ceara scuze daca a gresit cu ceva.happy

| IxaDeathAngel a răspuns:

Dragutza...asa sunt baietii fi indiferenta! fal sa iti cada la picioare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gandeste doar la el straight face daca INTRADEVAR te place sa incheie relatia cu fata aceea si sa vina la tine!