| loveisbeautiful a întrebat:

Sunt cu un baiat de 2 zile si.imi este foarte frica sa nu se plictiseasca de mine, deoarece eu sunt foarte timida si nu vorbesc foarte mult, ce vorbesc mai mult pe mess cu el dar asa >:"
mi-a zis prietena mea ca tot ce fac eu cu el este sa ma pup pe banca si atat ca eu nu vb nimic cu el ...si m-a pus pe ganduri :-s
cum ar trebui sa ma comport sa nu se plictiseasca de mine? a da si el obisnuieste sa ma mangaie tot timpul pe maini, picioare, ar trebui sa-i permit sau sa ma las mai greu ca sa nu se plictiseasca? da-ti-mi cateva sfaturi : cum ar trebui sa ma comport ( NUMAI CEI CU EXPERIENTA) ar fi bine si cateva sfaturi de la baieti daca se poate

Răspuns Câştigător
| yoysh a răspuns:

Buna! pot sa vorbesc din proprie experienta deoarece asa eram si eu la inceput cand am avut primii prieteni. De unul dintre ei m-am despartit chiar din aceasta cauza desi el ma placea foarte mult!
Ce pot sa iti zic este sa fi tu insati si sa nu iti fie teama sa spui ce gandesti. Fii vesela, glumeata, cu siguranta nu se va plictisii de tine!

1 răspuns:
| maya1030 a răspuns:

Pai atata timp cat esti cu el ar trebui sa-l lasi sa te mangaie si nu inteleg de ce iti e rusine sa vorbesti voi doi ar trebui sa fi-ti cei mai buni prieteni, ce pot eu sa iti spun e ca daca va iubiti sau cel putin il iubesti nu ar trebui sa-ti fie rusine, si cu prietena aia a ta ce ar vrea sa faceti sex in parc tu fa ce iti spune inima... spre ca am fost de ajutor.:*