| lullaby57657 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 3 luni. Ne-am certat si ne-am impacat foarte des. Am luat o pauza, timp in care el a fost cu una si ne-am impacat recent. La inceput a zis ca nu ma mai lasa, ca ma iubeste etc. Duminica am iesit impreuna afara si de atunci se poarta ciudat. Nu prea mai vb cu mine, cand ii trimit un mesaj nu-mi raspunde dar si cand raspunde nu pare a fi suparat pe mine. Aseara l-am intrebat daca noi mai suntem impreuna si a zis ca nu. Lucru care m-a lasat muta pentru ca nici nu-mi zisese. L-am intrebat de ce dar a dat pe invisible. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Unii care sunt gelosi mai baga strambe cum ca ma dau la alti baieti si nu stiu ce dar ma gandesc ca nu ia-r crede pentru ca are incredere in mine. Multumesc anticipat! Dau funda!

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Asta-i dragoste cu zoampe. Nu-i de treaba, ii omul care fuge de implicare si responsabilitati. Cauta si tu pe cineva mai serios, pe care sa te poti baza.

| mona a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-l ignori si tu

| JasonMcCann a răspuns:

Poate vrea o pauză să se mai gândească, este posibil și să-i placă altă fată, sau poate este suficient de prost (scuze pentru expresie) ca să creadă ce spun alte persoane invidioase. Ignoră-l, dacă te iubește cu adevărat cel mai probabil se va vedea că va fi gelos, dacă nu, înseamnă că nu a fost ceva serios, sau a fost dar nu-i mai place de tine.
Nu uita, nu este ultimul băiat din lume.

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Nu te merită.

| neutrino a răspuns:

Pentru binele tau ar trebui sa crezi ceea ce a spus baiatul.A spus si el o data adevarul si tocmai acum nu-l crezi?

| RedheadOnTheRun a răspuns:

"Ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust", spune o vorba. A vrut, probabil sa mai incerce o data dar si-a dat seama ca nu mai simte la fel. Urat gestul lui, oricum.
Ai nevoie langa tine da unul ca el? Eu cred ca meriti mai mult..acum lipseste sa crezi si tu la fel happy

| a răspuns:

Pur si simplu nu mai vrea sa fie cu tine.Accepta asta!
Are balta peste!happy

| stronzzo a răspuns:

Nu poti sa stai cu el cu forta,lasa.l sa ajunga el la tine,eu zic ca da dovada de nesimtire,vezi ce face,daca nu te contacteaza cauta altul,cred ca eai dat prea multe inportanta, in plus un baiat cauta si sex care e pe primul loclaughing, poate cauta mai mult de la alta daca tu nu ii oferi, bine, cauta si prea mult de la o relatie de 3 luni, daca ajunge iar la tine incearca sa ii vezi fetele, afla ce vrea de la tine.