| Elena6733 a întrebat:

Sunt cu un baiat de ceva timp...dar deja ma enerveaza. Eu țin la altcineva. Cum sa ma despart de el fără sa se supere, pe de alta parte el se comporta frumos cu mine? HELP!

7 răspunsuri:
| Dididiutza a răspuns:

Eu zic sa te mai gandesti la asta pentru ca in ziua de astazi rar mai gasesti un tip de treaba si care sa te iubeasca s-ar putea sa nu mai gasesti unul ca el

| 6Anonim9 a răspuns:

"Ma enerveaza"
"Se comporta frumos cu mine"
Ce fel de om ar zice despre cineva ca il enerveaza, apoi sa spuna ca se comporta frumos cu el. Serios, ia mai revizuieste-ti gandurile. Esti cam naiba si nehotarata. Scuza-ma daca-s prea direct.

| RAY a răspuns:

Acel altcineva e un curvar nu? ce mai va plac dramele voua fetelor, spune asta lui nu noua

| Elena6733 explică (pentru 6Anonim9):

Ok. Poate chiar m-am exprimat eu greșit. Am doar 15 ani. Am ajuns sa fiu cu acel baiat din prostie, dar mi-am dat seama ca nu îl iubesc. Eu sunt prima lui prietena, se comporta frumos cu mine..si nu as vrea sa îl rănesc chiar deloc..cum sa ii spun?

| darrio2007 a răspuns:

Posibil ca acel altcineva sa nu fie chiar pe gustul tau, cand va veti cunoaste mai bine. Cel de acum e clar ca tine enorm la tine. Faci o greseala. Dai cu piciorul exact cui nu trebuie. Tipic voua, fetelor, din ziua de azi. Apoi va vaitati ca nu merge relatia. Spune-i si lui ce ne-ai spus si noua aici. Sper sa nu sufere.

| Elena6733 explică (pentru darrio2007):

O sa mai cunosc mulți baieti, am doar 15 ani.

| darrio2007 a răspuns (pentru Elena6733):

Ma bucur ca gandesti asa.