| ColorGirl a întrebat:

Bunalove struck
Un baiat de la mine din scoala s`a indragostit de mine:-s, dar eu am iubit si nu vreau sa ma despart de el.cum sa-i zic ca nu pot fi cu el si sa ramanem doar amici:-s.nu vreau sa suferecrying
pls help mehappysad

funditalove struck

Răspuns Câştigător
| MyEssence a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ca ai prieten dar daca cand vei avea nevoie de cineva cu care sa fi o sa il sunihappy

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu e corect din partea ta sa ramai amica cu el. Ii faci mai mult rau asa. E groaznic( si din nefercire vorbesc din proprie exprienta) sa vezi persoana la care tii fercita cu altcineva

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ii spui simplu, asa cum ne-ai spus si noua! Omul nu are de ce sa fie ofensat daca tu esti deja implicata intr-o relatie la care tii!

| Kolp a răspuns:

Pai daca vrei sa-l iei cu incetinisorulchatterbox

Fi atenta:

Presupun ca el nu stie ca ai prieten, trebuie sa ii arati asta, dar subtil sa nu creada ca ii faci in ciuda. Daca vine si te intreaba:,, Ai iubit, n-am stiut, imi pare rau" ceva de genu esti rezolvata
big grin

O intrebare: Ti-a spus in fata ca te place?
Daca e asa e mai complicat:

Trebuie sa ramai mai distanta si tot asa sa-i arati ca ai iubit, si va intelege mesajul daca are experienta, daca e incepator, draga mea i'm sorry dar va trebui sa-i spui ca-i iubit si vrajeli alea aleachatterbox in fatawinking

Asta e viata, fiecare a primit in viata lui un,, Nu"

Sper sa-ti fi fost de ajutorbig grin