| qsccnndmsmw a întrebat:

Sunt cu un tip de 1 an si el nu ma saruta...help,ce sa fac? Abia de ma pupa.

9 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Spala-te pe dinti.

| HazelEyes77 a răspuns:

Ciudat...altii nu au rabdare nici 3 saptamani si gata vor sex. Ori e exagerat de timid ori nu te vede ca pe o iubita si nu exista acea atractie. Incearca sa l saruti tu si vezi cum reactioneaza. Discuta cu el pe aceasta tema si vezi care e problema de fapt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E lălău săracu'... lasă-l pe treaba lui și mergi mai departe. Dacă-i încuiat e problema lui.

| wpetterssone a răspuns:

Nu toți sunt pregătiți să treacă direct la acțiune. Poate tu îl consideri iubitul tău, dar el te consideră o singură prietenă.

| SupMates a răspuns:

Stiu senzația, unora pur si simplu nu le place si/sau le este rusine, eh, si eu sunt la fel, dar 1 an, serios, lol happy

| TPUşiUPT1 a răspuns:

Doar un an are?

| anamaria82726 a răspuns (pentru TPUşiUPT1):

De un an impreuna... buna gluma apropo mor de ras

| CiprianValentin a răspuns:

Mhm. ce varsta aveti? poate el nu e pregatit pentru asta, desi ma indoiesc. Poate este el mai timid, incearca sa-l saruti tu, poate reusesti, daca nu merge nici asa spune-i ca nu te simti iubita, ca vrei mai multa afectiune din partea lui.

| portocala69 a răspuns:

Saruta l tulaughing