| Sunshine_2570 a întrebat:

Sunt cu un tip si ne intelegem foarte bine. Este tandru, comunicativ si ma face sa ma simt bine mereu. E cam tot ce mi-as putea dorii de la un baiat. Nu zic ca sunt indragostica de el, inca... insa azi mi-a spus ceva de genul " Sa nu faci greseala sa te indragostesti de mine ". Nu cred ca e cu mine pe interes sau ceva de genul si se comporta ireprosabil. Nu inteleg de ce a spus asta. Plus ca el a tot insistat sa fie cu mine si el m-a cautat si a facut tot tacamul.

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

El se cunoaste mai bine. O fi genul de se plictiseste repede intr-o relatie.Sau nu vrea ceva de durata

Sau stie ca asta ai sa faci si aia nu e decat o replica din filme ca sa te atraga mai tarehappy

| wildthing a răspuns:

In mod normal, poate inseamna ca nu te iubeste dar te respecta si nu vrea sa te implici nici tu emotional, ca sa nu suferi. Dar asta se intampla atunci cand tu ai fost cea care l-a cautat si insistat sa fiti impreuna, ceea ce aici nu e cazul aici. Astfel, avand in vedere si faptul ca se comporta ireprosabil, eu ma gandesc ca a spus-o ca sa te provoace, sa vada ce gandesti, sa vada daca il iubesti... un fel de psihologie inversa. Dar cine stie ce-i in capul lui, poate te-a iubit si intre timp i-a trecut, poate e insurat, poate e pe moarte, poate trebuie sa plece undeva departe pentru mult timp. Cel mai bine ar fi sa il intrebi.

| SimonaAdina a răspuns:

Parerea mea este ca este cu tine doar cu un scop, nu pentru ca te iubeste altfel nu inteleg de ce ti-ar spune asa ceva.Sau mai exista posibilitatea de a avea el un defect care sa te afecteze pe tine. Cea mai buna solutie este sa il intrebi pe el.Astept sa-mi spui rezultatul. Succes!

| Buttercup30 a răspuns:

Ascunde ceva big grin

| TotEu1993 a răspuns:

Buna. Poate a spus si el totul in gluma, Daca te iubeste si va intelegeti atat de bine nu stiu de ce iti faci griji.Bafta

| JustThat a răspuns:

thinking
Dubios...
Eu spun ca ori te-a prevenit gen nu e de incredere sau ii place sa stea cu mai multe ori a spus asa sa para mai interesant sau sa te zapaceasca putinwinking

Ai grija ce faciwinking

| EfraimAshdothabediahKochBar a răspuns:

Uite un pont :urmareste filmul Stepfather... dacai porniri paranoice ignora-l[filmul bineinteles]

| seby19 a răspuns:

Nu imi vine in minte decat un singur lucru... psihologia inversa. Mai stii cand parintii ne ziceau acum multi ani... nu face aia? Curiozitatea ne impingea sa facem acel lucru.
Daca asta e planul sau, e siret baiatul.(si inteligent)

| MrCernea a răspuns:

A spus asta pentru ca el crede ca nu te merita indeajuns!
off topic : ai spus niste vorbe super despre El Mi ar fi placut sa spuna tipa mea astfel de lucruri. Nice day

| Zuzu_2542 a răspuns:

In cazul acesta poate vrea doar sa se culce cu tine.Cand el ti-a spus asa ceva tu nu ai incercat sa vb cu el? parerea mea e sa ai grija, cine stie ce isi doreste de la tine si dupa aceea te lasa balta.