| ziggs a întrebat:

Sunt de ceva timp cu o fata(vreo 3-4 luni)si tin foarte mult la ea, dar totusi sa nu radeti de mine nu am mozolito niciodata fiindca ar fi primul meu mozol si nu stiu cum/ce sa fac sad...va rog ajutati-ma dati-mi niste sfaturi! dau FUNDA!

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ai nevoie de sfaturi pentru asta, totul vine de la sine

| Roby720 a răspuns:

In momentul cand o vei saruta buzele si limba ta vor stii ce sa facawinking.Vei vedea ca nu ai de ce sa te temi.

| GizazCraist a răspuns:

Ba am mai auzit una ''mozolit''
E lins mai

| allynNa20 a răspuns:

Si care credeam ca "mozolit" inseamna futai.rolling on the floor
Cu ce s-o"mozolesti"? Cu noroi/ Cu balega?

| Melii94 a răspuns:

Mozol? Puteai sa zici si tu mai frumos.''sarut'' however.Ce e asa greu? Te apropii de ea o pui ca in filme inchide ochii si ii bagi limba in gura ca sa ma iau dupa felul de vorbire.Nu e asa greu doar da-i drumul ca totul vine de la sine.

| AlexaMatyas a răspuns:

Nu trebuie sa stii ce sa faci doar sa te lasi purtat de val si sa lasi ca aceste lucururi sa vina de la sine!

| ziggs explică (pentru AlexaMatyas):

Dar nu ma luati cu,, te lasi purtat de val,,...