| bhdfdfgfgggggggg a întrebat:

Sunt deprimat... Soția m-a înșelat și nu-mi pot reveni din șoc! Am venit din Belgia pe neanunțate ca să-i fac o surpriză soției mele. Era aproape de miezul nopții când am zărit la poartă o mașină străină, așa că am început să am dubii imediat. După ce am intrat în curte, am remarcat că în dormitor era lumina aprinsă și m-am dus tiptil spre geam ca să văd ce se întâmplă mai exact. Când am ajuns în dreptul ferestrei, se auzea muzică la un volum scăzut dar nu am putut vedea în cameră din cauza jaluzelelor așa că m-am dus la ușă ca să o deschid și să intru dar ușa era încuiată așa că am sunat la sonerie și brusc, lumina din dormitor s-a stins iar muzica s-a oprit brusc, moment în care pulsul inimii mele începea să crească brutal iar transpirațiile mă copleșeau. Nu mi s-a răspuns la prima tentativă de a suna la ușă, așa că am insistat încă de vreo 5 ori și, văzând că soția mea nu reacționează nicidecum, am decis să strig la geamul dormitorului și să-i spun că deschidă. După ce i-am rostit numele, mi-a răspuns *Cine ești?*, i-am răspuns: *E soțul tău, iubito* și atunci mi-a zis *De ce nu m-ai anunțat că vii, Igor?* Au trecut 3 minute și, văzând că nu reacționează în nici un fel, am început să-i zic că dacă nu deschide ușa, o sparg. A deschis-o, am văzut că era puțin băută și agitată, îmbrăcată în ciorapi din latex, așa că mi-am dat seama că ceva este suspect și m-am îndreptat spre dormitor unde, surprinzător, se afla un tip ce dormea în pat. L-am trezit, l-am luat la rost, tipul s-a trezit și, confuz fiind, și-a dat seama că eu sunt bărbatul femeii cu care el a făcut sex așa că nu a mai spus nimic pentru că s-a speriat. Între timp, soția mea s-a așezat pe pat ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat, invocând că ea nu a făcut nimic cu acel bărbat, că sunt eu nebun, auzi la ea, minte de femeie. Eu sunt un tip foarte mare și am pumni de oțel, puteam să le rup ciolanele la amândoi dar Dumnezeu mi-a dat putere să judec limpede, m-a calmat și m-a ajutat să-mi păstrez calmul astfel încât să nu creez vreo nenorocire, dat fiind faptul că am și doi copilași mici care, la momentul respectiv se aflau în camera alăturată deci, vă dați seama că în timp ce soția mea se *iubea* cu respectivul, copiii mei erau la 3 metri distanță de ei. Am iertat-o, pentru că știu că oamenii greșesc în viață dar nu am să o mai pot iubi la fel ca înainte, pur și simplu nu pot, pentru că mereu voi trăi cu ideea că *Dacă o va mai face?*. Am luat-o a doua zi de mânuță în cameră, i-am spus să se așeze lângă mine, să nu-i fie teamă de mine pentru că nu vreau să-i fac nici un rău și să-mi spună sincer motivul care a determinat-o să facă asta iar ea m-a privit în ochi și, cu trei rânduri de lacrimi, mi-a spus că a fost într-un club iar acolo l-a întâlnit pe respectivul și a simțit nevoia să iasă din rutină, să aibă o aventură. Am întrebat-o dacă s-a simțit mai bine decât cu mine și mi-a spus că da. M-am întins pe pat, am luat-o lângă mine și am întrebat-o ce ar vrea ea ca eu să schimb la mine și mi-a spus *atitudinea și comportamentul*. Mi-a spus că mereu s-a simțit neglijată și ca o sclavă în casă, nu ca o femeie. Am început să ne sărutăm, am făcut sex cum nu am mai făcut nimiodată, nici atunci când ne cunoscusem, iar după ce am făcut-o, mi-a spus că regretă că m-a înșelat și își dorește ca de acum înainte să nu o mai neglijez și să o iau la mine, în Belgia, alături de copii și să îi acord mai multă atenție. Concluzia: Dragi bărbați, nu vă neglijați partenerele, fiți înțelegători cu ele... Au și ele nevoile și dorințele lor happy

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Draguta poveste. Pe ce site ai gasit-o?

| zăGhost a răspuns:

Imi pare rau pentru experienta ta. Inteleg de ce i-ai mai dat o sansa, din moment ce aveti copii impreuna.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Interesanta poveste, ai scris-o de unul singur?

| mihai69 a răspuns:

Vai, ce basm frumos! Andersen, ce mai!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In loc sa sponsorizam biserici, mai bine am face un program social, in care sa-i ducem pe astia ca Igorr, la curve.
Chiar daca esti ungur.

| Emilian65 a răspuns:

Eu, nu as fi iertat-o. Nu mai faceam sex cu ea.

| sofisis a răspuns:

Nuuuu, femeile n-au nevoi. Ele trebuie, ca sa iasa din rutina, sa isi cumpere o oala rosie, in caz ca sunt toate gri...
Din secunda in care unul din parteneri pleaca in alta tara pe termen nelimitat, este o condamnare la inselat sau despartire.

| HazelEyes77 a răspuns:

Imi place concluzia la care ai ajuns. Foarte adevarat. Ati gresit amandoi si sa speram ca ati invatat ceva din asta. Si mai ales ca ati trecut peste. Numai bine.

| PumpkinDoll a răspuns:

Asa e, mai trebuie sa le lasam si pe ele sa se F*ta si cu altii cateodata.....sa iasa din rutinarolling on the floor, putea sa faca oricealtceva sa iasa din asa zisa rutina, sa bea pana intra in coma de exemplu, dar nu sa se **** cu altul cat tu esti plecat in *** si dupa parerea mea nu poti iubii o persoana mai mult sau mai putin, ori o iubesti ori nu.

| NameHarris a răspuns:

Ba fain fain ne povestesti videoul de pe Facebook?