| Dominicc a întrebat:

Sunt doar curios. Fetelor voi va mai duceti la biserica duminica? Nu neaparat la slujbe sau sa stati toata ziua. Pur si simplu macar 1 juma de ora.

Cand ma mai duceam sau cand ma mai duc ( nu am mai fost de ceva timp) am vazut si fete pe acolo. Cu toate ca m-am mirat. Fete frumoase chiar sa stea la bisericalaughing Unele veneau atunci cand se da cu mir.

Bine, unele veneau doar sa chicoteasca cu alti baietii, ceea ce e deranjant uneori. Unele veneau de se uitau imprejur.

Feluri si feluri.

13 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu una nu merg la Biserica decat de Pasti si de CraciunlaughingMergeam cand eram mai mica pe la 11ani, dar acum nu.

| Dominicc explică:

Gabrielă - blushing dragostea de biserica si sexul de acasa blushing

| Dominicc explică:

Gabrielă -sa ii spui... poate are si el copii cu internet acasa blushing

| Cătălina a răspuns:

Eu merg, nu duminica de duminica.Pt mine e de ajuns:-P.

| nobody_9468 a răspuns:

In ultimul timp am stat la bunica si m-am mai dus. M-am si spovedit, desi chiar nu trebuia sa intru atunci in Bisericastraight face.
De obicei merg atunci cand sunt foarte incarcata cu energie negativa, cand psihic sunt distrusa{si fizic} si cand simt ca nu-mi mai pot duce pacatele pe umeriwinking. O data pe luna cred ca e ok.

Bafta.

| Ixchel a răspuns:

Mergeam cu mama duminică de duminică într-o vreme, dar acum mai răruţ.
În biserică *capelă* este foarte cald şi cum este şi multă lume, mie mi se face rău. Şi prefer să nu merg când e asa mai cald afară. happy

| Miha1308 a răspuns:

Eu de ceva timp merg aproape duminica de duminica la biserica, recunosc nu merg la inceput dar merg si stau cam o ora o ora si un pic pana la sfarsit.Inainte mergeam mai rar, dar acum merg destul de des.

| Bebelushaaː a răspuns:

De obicei merg. dar numai la sarbatori importante blushing
Ma cam enerveaza babutele care te imping ca sa fie ele domne in fata laughing

| vasiledumitru a răspuns:

Da si eu merg duminica la biserica, si am si multe prietene care merg si arata si ele bine, dar cand ma duc la biserica trebuie sa nu te uiti la fete sau baieti.
Si numi pare rau ca ma duc la biserica ca mult ma ajutat Dumnezeu mai mult decat mi-am dorit.

| roxy_2350 a răspuns:

Da. eu merg in fiecare duminica si in timpul saptamanii de 2 ori.winking

| vivigirl a răspuns:

Mai merg si eu cateoata dar asta cu mama pentru ca ea se duce in fiecare duminica. happy

| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

Merg si eu de Paste si de Craciun whistling laughing. Si cateodata Duminica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... doar o ora am stat azi... Uneori stau pana la sfarsit, alteori nu. Prefer sa merg singura si sa-mi limpezesc gandurile.