| ella2816 a întrebat:

Heii!:*,am si eu o problemasad, zilele trecute am avut menstruatie care a fost cam asa in prima zi mi-a curs normal a doua zi 3-4 picaturi, a treia deloc si a patra mi-a venit iarasi cateva picaturi..acum dupa terminarea lui am inceput sa ma balonez si sa ma doara foarte tare in partea de jos sub burta mai exact si nu numai, ce credeti ca este? Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!:*

5 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Ai facut cumva sex pe ciclu? Daca da, poate din cauza asta...asa reactioneaza unele organisme. Sau poate e ovulatia, sau poate nu e prea regulat ciclul tau

| LissLiss a răspuns:

Ei bine daca zici ca nu ai facut, atunci probabil e doar o dereglare. Si eu am patit. Daca e asa, iti va mai veni peste cateva zile. Fundita? Papa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Menopauza te pandeste de dupa colt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gresit, iarta-ma. esti gravida.