| ruru011 a întrebat:

Sunt fata si sunt clasa a6a. Imi place foarte mult de un baiat care e clasa a8a, am fost cu el o saptamana. Dar s-a despartit de mine pentru ca nu prea mai simtea nimic pentru mine. Ce pot face ca sa-i placa din nou de mine straight face? Cele mai bune raspunsuri primesc FUNDAwinking

5 răspunsuri:
| aurelianmarius a răspuns:

Imi pare rau sa iti zic dar daca nu a simtit pentru tine nimic prima data de ce crezi ca va simti a doua oara. Cred ca ar trebui sa cauti pe altcineva sau daca nu sa iti vezi linistita de viata ca ai timp de astea ai doar 12 ani daca nu ma insel.

| Mihai5656 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa faci sex cu el big grin.Sa vezi pe urma ce-o sa-i placa de tine

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Ignora-l!
E greu de crezut ca ar merge dar chair functioneaza deoarece vei fi o provocare pentru elbig grin
nu mai fii un catelus!
aa si fa-l gelos
petrece-ti si tu timpul cu niste baieti de la tine din clasa si in asa fel incat sa te vada EL cat mai des cu ei!
succes

| Adela2 a răspuns:

Bunahappy, tot ce iti pot spune nu e decat o parere personala care sper sa-ti dea o idee: daca s-a despartit de tine poate ca a facut-o pentru ca nu tinea indeajuns la tine ca sa continue relatia iar ca sa-l poti face sa te placa din nou nu cred ca ai multe sanse, parerea mea.

| maryus_8595 a răspuns:

Sa cresti un pic mai marewinking