| Ana12_3046 a întrebat:

Am stat cu un baiat dar ne-am despartit de o saptamana. Mie imi mai place de el dar nu stiu daca lui ii mai place de mine in pauze la scoala tot se uit dupa mine si in majoritatea timpului unde merg eu merge si el (nu suntem in acceasi clasa) ce ziceti merita sa mai incerc cu el?
Va rog raspunsuri rapide
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da. da semne ca inca tine la tine.

3 răspunsuri:
| PykyPyky a răspuns:

Daca iti place de el de ce sa nu incerci?
Este evident ca inca ii mai place de tine...
Sentimentul este reciproc asa ca ar exista o a doua sansa pentru voi...parerea mea...

| Crina_8634 a răspuns:

Daca tie iti mai place, categoric da. Ce ai de pierdut?

| panther_5576 a răspuns:

Pai inainte de a va impaca. afla daca lui ii mai place de tine si apoi vedeti voi!