| janynn a întrebat:

Sunt fericita cu iubitul meu, pana cand.il vad pe EL (prima mea iubire). si totul se darama in jurul meu. La fel de inalt, parul lui stand in acelasi mod neglijent, cu fata neschimbata si tinand o tipa in brate. O alta tipa; nu pe mine. Devin geloasa si brusc, ma blochez, incep sa ma balbai, si imi amintesc toate momentele frumoase petrecute cu el. mi se face dor de el, si sunt socata, pentru ca eram sigura ca numai am niciun sentiment pentru el. Dar da, cu totii trecem prin asta. A fost prima dragoste; si nu am cum sa-l uit. Nu se poate sa nu`mi provoace acea stare de emotie, si sa nu apara acei fluturasi in stomac de fiecare data cand il vad. Si, cel mai frumos e ca si el simte asta; chiar daca n-o va arata niciodata din cauza orgoliului. sad. Nu inteleg, de ce mereu se intampla asa?!?!sad De ce atunci cand totul e perfect. apare.sad?!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pentru ca persoanele care stie sa valoreze viata sufera incontinuu de aceea avem parte numai de probleme.

1 răspuns:
| nyutza97stefy a răspuns:

Indiferent ce sfat tzias da ar fi inutil pentru xca stym cu totzii ca prima dragiste nu se uita, dar incearca totusi sa nu arati pentru ca poate o va folosi impotriva tha