| maria_7031 a întrebat:

Te poti indragosti de un tip doar uitandute la o poza de a lui? Poate fi ca dragostea la prima vedere in realitate? simt ca m am indragostit... e frumos, simt acei fluturasi in stomac, stiti voi! voi ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Poti fi doar atras de cineva. Dragostea e infinit mai complexawinking

| єℓєηα a răspuns:

Pai nu cred ca e dragoste... Cred ca simti doar o atractie fata de el.
Si cred ca vei stii ca il iubesti doar atunci cand il vei cunoaste cu adevarat pe acel baiat. happy

| Alice_6278 a răspuns:

Eu cared ca este posibil sa te fi indrgagostit de el doar vazindul pe poza. tu trebuie sa-l vezi in realitate shapoi vei vedea este dragoste la prima vedere... ori nu.stiu cum este sa te indragosthesthi la prima vedere.succes:*

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Cred ca doar esti atrasa de el... Daca asta se poate numi dragoste, atunci potithinking

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Ahah, stiam ca poza mea e faina... Ah, nu eram eu... Oricum si mie-mi plac o multime de poze de pe site-ul asta, dar asta nu inseamna ca sunt indragostit de vreouna.

| unu a răspuns:

Se poate, dar trebuie sa-l cunosti si in realitate ca sa stii daca te-ai indragostit de el sau de poza lui.

| beastgirl a răspuns:

Din fotografie nu, doar poate sa-ti placa! Dar in dragoste la prima vedere cred cu siguranta! La mine s-a intimplat deja: eram seara in parc si pe linga a trecut un baiat, el ma salutat, chiar daca nu ma stie si mi-a zis numele lui! In acea seara n-am putut dormi, inchideam ochii si-l vedeam pe el...

| DreptMarian a răspuns:

Nu e antonio blume sau mircea radu nu?