| meetyourmaker a întrebat:

Sunt foarte dezorientat. Am ajuns sa stric orice relatie, nu mai stiu sa ma comport cu ceilalti, suntem foarte vulgar, nu stiu ce sa mai fac, simt ca innebunesc!

5 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

"Suntem", ori esti foarte vulgar?
Controleaza-te, incearca si nu mai fii vulgar, si lucrurile se vor aranja.
Spor!

| dreamgirl16 a răspuns:

Controleaza``te si intai, lasa``i pe ceilalti sa stie ca tu nu esti ok si ca uneori te enervezi fara sa vrei.vor aprecia asta, si in momentele in care chiar esti prost dispus lasa``i sa stie! controleazate.

| Yaguar a răspuns:

Respectate pe tine dar respectai si pe cei din jur.

| Birjaru a răspuns:

Welcome to the club! We've got T-shirts!

| SerialAdict a răspuns:

Pai in momentul in care deschizi gura si spui ceva gandeste-te daca il vei face pe celalalt sa se simta prost sau nu.