| emilia a întrebat:

Sunt foarte fericita cind cineva imi scrie, raspunde la mesaje pe TPU.ro
Intrebarea mea este :Voi va simtiti la fel?
Astept raspunsurile voastre.
Scuzati categoria(e cea mai vizualizata).
Traditionalul cuvint :Funda!

Răspuns Câştigător
| Ioana_8202 a răspuns:

Sigur ca da, Emilia! Cand vezi ca ceilalti sunt interesati de problemele fiecaruia si raspunde cu sfatul care il crede de cuviinta, nu poate decat sa ne bucure si totodata aflam si raspuns la intrebare! Craciun fericit si numai bine! happy

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Greu de definit starea in care suntthinking Cred ca inca nu s-a inventat cuvantulwhistling

| Anca a răspuns:

Da, ma bucur cand oamenii imi impartasesc din experienta lor. Si cand am un motiv de ingrijorare chiar am nevoie de parerile celor din jur.
Doar ca, desi citesc, tot eu iau hotararea finala, nelasandu-ma influentata de altii. Pt ca, fiecare situatie e altfel si nu poti generaliza de cele mai multe ori.

| Mao a răspuns:

Atunci cand imi raspunde cineva la o intrebare ma simt usurata. E ca atunci cand rezolvi o problema la matematica, si o rezolvi gresit. Si te tot intrebi care e greseala? Si atunci vine cineva destept, se aseaza langa tine si iti spune ce ai gresit, si cum trebuie sa fac ca rezultatul sa fie unul bun.
Eu asa ma simt.

| soul2soull a răspuns:

Te simti bine cand stii ca cineva iti raspunde cu o posibila rezolvare la intrebare

asta nu inseamna ca trebuie sa te baricadezi in fata unui monitor... trebuie ca sa interactionezi cu oamenii sa treci si prin bune si prin rele asa inveti ce inseamna fericirea tristetea dragostea si ura s.a.m.d

| SEXobeat a răspuns:

Sigur ca suntem fericiti toti cand cineva ne ajuta ca gasim drumul cel bun fundapuppy dog eyes?

| SSis a răspuns:

Dalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt! Pentru ca cineva imi acorda atentie mie, care sunt o fire mai retrasa si timidablushing. Si mai sunt fericita pentru ca oamenii aici se ajuta intre ei si asta e f bine big grin.

| macrii01 a răspuns:

Sigur ca da cand pun o intrebare de abaea astept sa vad ce ar trebui sa fac!