| Sara2 a întrebat:

Pe data de 5 mi-a venit menstruatia si pe 10 (adica dupa 5 zile) mai curgea putin sange am facut sex cu prerzervativ dar s-a atins pe penis cu mana si poate avea pe mana lichid preejaculator cand a rulat prezervativul, pot ramane insarcinata?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poate pe mână avea lubrifiantul de pe prezervativ.Sunt şanse slabe.

pa, pa.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu, nu cred.

| foxi a răspuns:

Pe cale orala poti, altfel nu!

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Cati ani ai? imi fine nu stiu

| Cedry2k1995 a răspuns:

R fi cam imposibil ca sa ai putin lichid preejaculator pe prezervativ si sa ramai insarciata de la asta. deci nu se poate asa ceva. papa. astept funditatonguebig grin