| Nextone a întrebat:

Sunt foarte prost dispusa! Nu ma mai inteleg asa bine cu iubitul meu si nu stiu care este problema...Maine ma duc cu el la piscina si as vrea sa il fac sa se simta bine cu mine, ce sa fac? Treaba e ca acolo vin si ceva prieteni si prietene de ai lui si vreau sa ma inteleg bine cu ei, mai ales vreau sa ma imprietenesc cu o fata.Sincer am emotii laughing stiu ca suna aiurea dar cam cum ar trebui sa ma port? Cum sa fac sa ma imprietenesc cu acea fata? Multumesc si ma scuzati dar chiar sunt cu moralul la pamant.

Răspuns Câştigător
| bluebios a răspuns:

Nu trebuie sa-ti pui in minte neaparat sa te imprietenesti cu cineva doar pentru faptul ca este prietena cu prietenul tau, daca iti place o persoana impritenestete cu ea daca nu, nu te imprieteni. In rest eu zic sa te relaxezi si sa incerci sa te simpti bine, restul va veni in mod natural. Du-te la piscina cu gandul sa te simti bine, nu sa faci impresie la unul si la altul. Prietenul tau te va place oricum, indiferent daca te integrezi sau nu in cercul lui de prieteni. Daca lucrurile stau altfel insemna ca nu te merita si lasa-l pe el sa ramana cu pritenii lui si tu vede-ti de drumul tau.

2 răspunsuri:
| Tiberius a răspuns:

Da' de ce sa te imprietenesti cu o fata? Ii pregatesti un threesome sau cum vrei sa-l faci sa se simta bine?

| laurav a răspuns:

Trebuie sa te cumporti cat mai natural, asa cum esti u in realitate nu sa te prefaci! asa ar fi cel mai bine! dc sa pari in fata unora altfel de cat cum esti tu :* bafta happy