| LifeIsHard166 a întrebat:

*Sunt foarte speriat*
Astazi stateam in pat langa verisoara mea, iar ea si a pus un picior peste penisul meu, iar eu am inceput sa ii mangai vaginul, au inceput sa imi curga cateva picaturi de sprema, destul cat sa se ude pantaloni... Ea a vrut sa o penetrez dar doar am mangaiat sa ii ating vaginul cu penisul, am uitat sa precizez ca am facut asta imbracati cu pantaloni de trening, cand am pus mana pe vaginul ei iarasi era foarte ud, daca cumva in lichidul eliminat de ea, continea picaturi de sperma de la mine, iar pantaloni au intrat in vagin, ARE SANSE SA RAMANA INSARCINATA?
Imi cer mii de scuze ca am povestit asa dar imi vine sa lesin!
Va rog sa imi dati un raspuns rapid;(((

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mai copile, imposibil sa-i atingi vaginul fetei, ala este 100% in interiorul ei! Oi fii atins-o tu pe pasarica, dar atat.

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Sunt zero sanse, ca sa ramana gravida trebuie sa ejaculezi in vaginul ei, deci stai calm.

| danutzu96 a răspuns:

Treaba cu verisoarele am mai auzit-o si pe alte forumuri. Nu nu poate ramane.

| daywalker23 a răspuns:

Sansele ca ea sa ramana insarcinata la ce ai povestit sunt O%

| XNicooxp a răspuns:

Nu te speria. Doamne măi omule e verișoara ta ce faceți aici, incest? laughing Nu se întâmplă nimic copil de 2 ani ce ești.