| drey99 a întrebat:

Sunt Gay? Cand ma gandesc la barbati simt un nod in penis si nu mi se scoala dar cand ma gandesc la femei mi se socala dar nu ma simt prea excitat. Dar cand icnep sa ma masturbez ejaculez ma igreu cu ggandul la femei iar cand ma masurbz cu gandul la barbati ejaculez repede cam in 5-10 secunde... sunt hetero homo bisexual bicurios repede simt ca mor!

10 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Nu esti gay
incearca sa te gandesti la fete si sa nu dai importanta gandurile pentru barbati
fa-ti o prietenawinking si redu din numerele de masturbarewinking

| AlexanderAdrian a răspuns:

Cred ca pentru inceput esti mai curand confuz. Lasa lucrurile sa vina de la sine, experimenteaza cu ambele sexe daca vrei si te decizi dupa daca iti plac doar fetele sau esti bisexual. Si nu te ingrijora, cel mai rau lucru pe care poti sa-l faci e sa te ingrijorezi sau sa te lupti cu tine pentru ce simti. Sunt milioane de gay, milioane de bisexuali, care-i problema? Nu mori deloc, stai calm.

| Gstefan a răspuns:

Din moment ce ai in jur de 14 ani asta inseamna ca intri sau ai intrat in pubertate. Poate de aici provin aceste pofte sa zic asa, dai timp.
In alt caz poate esti biseaxual, chiar daca esti nu e nimic de care ar trebui sa te simti prost. Fiecare om e diferit, nu te lasa impins de anumite comenturi care sunt si o sa vina.

Relaxeaza-te http://www.youtube.com/watch?v=s34zjI77_TQ&feature=endscreen&NR=1

| h3r a răspuns:

Un nod în gât nu simți?
Auzi la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba din cauza ca te masturbezi des, nu mai ai atractie pentru. fete si ai alta inclinatie.
Incearca sa te linistesti.

| Morphines a răspuns:

Ciudat. Unde dai si unde crapa. Una alba, alta neagra. Mai, dupa calculele mele ai avea in jurul varstei de 12-13 ani. Tu stai si te masturbezi inca de pe acum?! Ups, dar ciudata viata duci in loc sa citesti o carte sau sa faci lucruri mai normale si eficiente. Nu se poate spune ca esti gay, ci ca ai o anumita inclinatie spre masculi... [ laughing ]

| Violente a răspuns:

5 secunde? Waiiiii
O să fii tare la femei!

| Denny_Denisa_1994 a răspuns:

Dupa ce ai zis cred ca ai avea inclinatia spre gay da incearca cu fete gandeste pozitiv fundita?

| FetitzaCuOchiAlbastrii a răspuns:

Vai esti gay logic nu stiu de ce intrebi din momentul in care te gandesti la barbati si te termini mai repede decat cu gandu la fete mai bine te duci la un doctor si vezi ce zice