| epurilă a întrebat:

ce mai faceti?
Ok, prietena mea s-a despartit de mine dar eu cred ca ma iubeste
De ce cred ca inca ma iubeste?
1.Au mai fost faze din acestea intre noi ( data trecuta a zis ca are un prieten de aceiasi varsta cum mine cum zice si acum straight face )numai ca a fost mai rau : am primit ignore pe messenger, pe orice id intram luam ignore si nu vorbea cu mine ( acum nu am ignore si vorbeste cu mine )
2. Uneori la scoala am mai vazut ca ma tot privea.
3. O prietena de-a ei mi-a spus ca ea a zis ca ma iubeste ( alaltaieri ), cand a auzit fost NU A NEGAT, eu am incredere in acea fata ( nu fosta ) pentru ca ea mi-a zis primata ca ma iubeste fosta si am fost impreuna, azi mi-a zis ca ea se va impaca cu mine dar mai tarziu.
Dar uneori is bate joc de mine pe mess ( cum facea si inainte si dupa s-a impacat cum mine )
Voi ce credeti inca ma iubeste happy? Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| DenisaMetal a răspuns:

Da din cate ai spus...
Incearca sa fi mai atent cu ea. Si incerca sa comunici mai mult, sa fi mai apropiat de ea.
Iti doresc multa bafta!

bye happy

12 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu te iubeşte şi nu te merită.
Nu observi că-şi cam bate joc de tine?
Fetele de tipul acesta fac bărbaţii misogini!

Las-o-n pace şi treci peste! Dacă te iubeşte şi nu ştie să te preţuiască, merită să sufere pentru asta.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

In niciun caz nu te iubeste.isi bate joc de tine si nu vezi?!

N-o mai baga in seama ca din cate imi dau seama ii place sa te joace cum vrea ea pe degete...si ii reuseste de minune!

Tie care iti place caracterul ei infantil si batjocoritor?! Te trateaza ca pe o carpa de sters pe jos!

In locul tau i-as da 2 palme sa ii iasa fitele din cap!

Cand iubesti nu procedezi cum o face ea!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Poate inca mai tine la tine, si vrea sa te faca gelos si sa vada daca si tu o mai iubesti. Din cate spui tu, cred ca nici tie nu iti este indiferenta pentru ca altfel nu iti mai pasa daca te mai iubeste sau nu, si nu o surprindeai ca te priveste la scoala(asta inseamna ca si tu o privesti pe ea insistent).

| Eu4EverX a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim daca te iubeste, poate are o problema totusi asteapta sa treca putin timp el le rezolva pe toate...

| Silviu591 a răspuns:

Nu stiu daca te mai iubeste. dar cu siguranta isi bate joc de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| blondix_2927 a răspuns:

Pai de ce v-ati certat? Daca esthi tu de vina, cereti iertare, spune-i ca daca te iubeste atat de mult trebuie sa te ierte, iar daca nu te va lasa sa plecwinking fa ce simtii, daca crezi ca mai are rost...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa petreci mai mult timp cu ea ...adica ea acum incearca sa iti acapareze toata atentia... orice femeie vrea sa se simta iubira, apreciata si in centrul atentiei :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. K dq? Logic! [dupa parerea mea.]

| oana_4548 a răspuns:

Incerca sa vorbesti cu ea poate o sa va impacati...Bafta