| AnDutZzA020 a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat si maine trebuie sa ma intalnesc cu el...cand ma intalnesc cu el nu stiu ce sa-i spun sa-l imbratisez sau ce...niste sfaturi m-ar ajuta!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate vad esti la primul baiat.Ii spui buna sau salut si in functie de ceea ce spune el ii raspunzi.Nu este asa greu.Totul vine de la sine.

| PisSsy a răspuns:

Pai primul Pas : Sarutul (nu neaparat frantzuzesc laughing e ok si simplu ) Pasul 2 : va tineti de mana... Pasul 2 : Cf, cum esti ce ai facut azi. blah blah! Si o sa vezi ca totul va veni de la sine!tongue

| DamianIan a răspuns:

Daca esti deja cu el poti sa il imbratisezi cand te intalnesti cu el sau sa il saruti. Daca ai emotii sa o faci mai bine lasa-l pe el sa faca pasul catre tine sa iti spuna el sa te imbratiseze etc.