| alllexandra32 a întrebat:

Ma întâlnesc cu un băiat mâine și trebuie sa aleg dacă sa fiu împreună cu el sau sa rămânem prieteni. Eu sincer nu știu ce îmi doresc, adică pe o parte îl plac, pe cealaltă nu vreau sa am o relație chiar acum.
Ce să fac?

Răspuns Câştigător
| Clytia a răspuns:

Dacă ai îndoieli, înseamă că nu e momentul. Îi spui că nu ești pregătită în momentul ăsta să te avânți într-o relație. Dacă înțelege sau nu, e treaba lui. Nu te poate obliga nimeni.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă simți asta te asigur eu că nu-l placi doar ți-e milă să-l refuzi că-l vezi băiat bun și interesat de tine

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îi spui exact asta.

| Andreeush a răspuns:

Spune-i că nu ești pregătită pentru o relație momentan.

| Sofer a răspuns:

Te intalnesti cu el si vezi cum decurge si cum te simti in prezenta lui. O sa simti daca iti doresti ceva in prezenta lui.

| Anonima32145 a răspuns:

Spune-i ca mai ai nevoie de timp si gandeste-te bine ce vrei sa faci. Ia-o usor ca sa nu-l ranesti.

| alllexandra32 explică:

Guess what mi-am dat seama ca de fapt sunt lesbiana