| Sadness12 a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat si nu ne-am mai vazut de cateva luni..Suntem amandoi la aceeasi scoala doar ca eu sunt in vacanta in Arad si o sa ma intorc abia peste vreo doua-trei saptamani.
Amandoi vrem sa ne vedem sau sa vorbim dar nu prea avem cum sad Si mie imi este foarte dor de el.Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti obsedata compulsiv sincer

| mihai69 a răspuns:

Să laşi copilul în pace - dacă eşti şi cu el la fel de pisăloagă... nu te va mai suporta mult timp!

| denisTiky a răspuns:

Pai pur si simplu scurtezi vacanta si mergi direct la el in pat sa ti-o traga dupa care va casatoriti si faceti copii si traiti fericiti pana la adanci batraneti! Success. Sau poti sa ii zici sa vina el la tine!

| Turbo223 a răspuns:

Sa vorbesti cu el prin mesaje sau Facebook, nu ai alta obtiune.Bineinteles,nu tot timpul.Trebuie sa iti faci timp si pentru familia ta nu sa te gandesti in fiecare zi la baiatu' asta, ca ai pus o tona de intrebari despre el. Si cand te vei desparti de el parca vad ca pui alte intrebari de genul "Cum as putea sa ma reinpac cu un baiat?" sau mai rau "M-am despartit de iubitul meu crying vreau sa moor, exista sanse sa ne reimpacam?". Nimic in exces nu e bun.Tu te gandesti la el in exces si ai uitat complet de alte lucruri decat un baiat, la varsta astawinking dar bineinteles, tie nu o sa iti placa raspunsul, tu vrei sa primesti doar ce vrei tu sa auzi.

| Mrfear a răspuns:

De ce esti asa obsedata? Mie imi e dor de un membru din familie care e mort si tie iti e dor de un iubit care l-ai facut de vreo luna cred, care il poti vedea dupa ce vi din Arad? Pe bune, ma? Viata ta nu depinde de un copil de 14 ani maxim pe care tu il numesti "iubit".