| anonim_4396 a întrebat:

acum cateva luni, inainte sa intram in vacanta la scoala, am intalnit un baiat de care m-am indragostit..nu am vorbit niciodata dar ne cunoastem cat de cat din vedere..stim cate ceva unul de altul..nu stiu ce sa fac..momentan el nu are prietena, iar mie chiar imi place mult de el.ce ar trebui sa fac? ajutati`ma va roog! straight face

3 răspunsuri:
| TreiSurori a răspuns:

Pune manape curaj si fugi la el.Imprieteniti-va apoi timpul va vorbiwinking

| nebunick a răspuns (pentru TreiSurori):

E indragostit de prietena mea cea mai buna.straight face nu mai incerc nimic pentru ca si ea il place putin.

| TreiSurori a răspuns (pentru nebunick):

Atunci..las-o balta