| anonim_4396 a întrebat:

imi place foarte mult de un baiat care e din Arad si de 2 luni vorbim mai mult decat prieteni.El mi-a promis ca peste 2 saptamani va veni in orasul meu si ne vom intalnii din nou.Problema este ca eu luni ma voi duce la spital in Arad dar voi fii cu mami care app.stie despre el.Ce sa fac sa ii spun ca sunt in Arad si sa ne intalnimsau sa nu-i spun? Dar intr-un fel imi este aiurea ca este si mami si imi este teama sa nu ii fie si lui aiurea, iar daca nu ii spun si afla cred ca se va supara.

3 răspunsuri:
| aclean a răspuns:

Daca ai 12 ani, da, nu-i spune. Daca esti m-ai mare.zi maica-tii sa..se duca la o gogoasa si spune-i unde sa te lase si de unde sa te ia

| Danysan a răspuns:

E foarte oki -sa ai spui -ce are asta cu Maica-ta! Tine cont el stie orasu si poate va da un sfat -sau merge cu voi puppy dog eyes!

| SisMusic a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii spui ca esti la spital impreuna cu mama ta ca sa il anunti din timp, iar daca tine la tine sunt convins ca va veni si poate chiar iti va aduce un buchet de flori(poate chiar si mamei tale) dar sa-i spui sa-i aduca ei sa faca impresie buna!
Bafta in continuare!winking